ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:20
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
  • 05:50
    "Монстър Хай: Приключенията на призрачния отряд" - сериал, анимация, еп.6 - 10
  • 07:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.6, еп.21, 22 (последен)
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
  • 13:00
    "Полицейска академия 7: Мисия в Москва" - комедия (САЩ, 1994), режисьор Алън Метър, в ролите: Дж.У. Бейли, Джордж Гейнс, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Лесли Истърбрук, Кристофър Лий, Рон Пърлман, Клер Форлани и др.
  • 14:40
    "Аламинут: Добре дошли в България" - скеч шоу
  • 15:00
    "Истински истории" - документално риалити
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" /п./
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:25
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    Мегахит: "Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход" - приключенски, екшън (САЩ, 1989), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Харисън Форд, Шон Конъри, Денълм Елиът, Алисън Дууди, Джон Рис-Дейвис, Джулиън Главър, Айла Блеър, Вернон Добчев и др.
  • 22:30
    Мегахит: "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Маккелън, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Хали Бери, Омар Си, Питър Динклидж и др.
  • 01:00
    "Нинджа убиец" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2009), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Рейн, Рик Юн, Наоми Харис, Бен Майлс, Шьо Косуги, Кайли Голдстайн и др.
  • 02:50
    "Кое е това момиче" - сериал, с.6, еп.21, 22
  • 03:40
    "Мармалад" /п./

Сериали

Viasat Nature 06:00
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
bTV Cinema 06:00
"Седем часа разлика" /п./ - сериал, с.3 еп.18, 19
bTV Lady 06:00
"Лекар в планината" - сериал
Kino Nova 06:00
"От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2 /п/
Fox Channel 06:00
Мелачката - първи сезон, еп. 22

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 06:00
Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап
MAX Sport 1 06:00
Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Швеция
MAX Sport 3 06:00
Футбол: Италианска Серия А Киево - Лацио
BNT 3 06:00
Футбол: САЩ - Холандия - финал на световното първенство за жени
MAX Sport 4 06:00
Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Еспаньол

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 05:58
Рицарят Ръждивко Еп. 13 Анимация, Семеен 2013
Diema Family 06:00
"Прости ми" - сериен филм /п/
Nova TV 06:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 23 /п/
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, еп.12
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, еп.12

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}