ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:20
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
  • 05:50
    "Монстър Хай: Приключенията на призрачния отряд" - сериал, анимация, еп.6 - 10
  • 07:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.6, еп.21, 22 (последен)
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
  • 13:00
    "Полицейска академия 7: Мисия в Москва" - комедия (САЩ, 1994), режисьор Алън Метър, в ролите: Дж.У. Бейли, Джордж Гейнс, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Лесли Истърбрук, Кристофър Лий, Рон Пърлман, Клер Форлани и др.
  • 14:40
    "Аламинут: Добре дошли в България" - скеч шоу
  • 15:00
    "Истински истории" - документално риалити
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" /п./
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:25
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    Мегахит: "Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход" - приключенски, екшън (САЩ, 1989), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Харисън Форд, Шон Конъри, Денълм Елиът, Алисън Дууди, Джон Рис-Дейвис, Джулиън Главър, Айла Блеър, Вернон Добчев и др.
  • 22:30
    Мегахит: "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Маккелън, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Хали Бери, Омар Си, Питър Динклидж и др.
  • 01:00
    "Нинджа убиец" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2009), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Рейн, Рик Юн, Наоми Харис, Бен Майлс, Шьо Косуги, Кайли Голдстайн и др.
  • 02:50
    "Кое е това момиче" - сериал, с.6, еп.21, 22
  • 03:40
    "Мармалад" /п./

Сериали

AXN Black 23:00
Стартъп; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
Viasat History 23:00
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 3
bTV Comedy 23:00
Премиера: "Супер екипаж" - сериал, еп.5, 6
bTV Lady 23:00
Премиера: "Божествено" - сериал, еп.32
Fox Crime 23:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета - четвърти сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 23:15
Баскетбол: Уникаха - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
НТВ Сериал 23:15
ЛИТЕЙНЫЙ серия 79
Food Network HD 23:20
Надпревара в супермаркета (Series 10): Летните игри на Гай (Episode 1)
FilmBox Basic 23:30
Политически игри Екшън, Романтичен, Трилър Швеция, Дания 2004
Film Plus 23:30
Тенис: Сайсай Джън - Арина Сабаленка (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)

Всички предавания

Филми

AXN Black 23:00
Стартъп; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO3 23:00
"Мъглявият връх І, 3 еп.", драма, Бразилия, 2019; реж. Кико Мейрелес, Фернандо Мейрелес, с Луис Наваро, Даниел Фурлан, Енрике Сантана, Тека Перейра, Бруно Жордано, [15+]
TVT 23:00
Без пътека. Белият Улей (образователен филм за планински туризъм)
MGM 23:00
"Писък 2" - игрален филм с Нийв Кемпбъл, Кортни Кокс.
RTVi 23:00
Игрален филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}