ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:20
    "Cool...T" /п./
  • 06:10
    "Монстър Хай: Приключенията на призрачния отряд" - анимация, ваканционно издание
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, еп.1, 2
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Хотел Елеон" - сериал, с.2 еп.16
  • 13:00
    "Сержант Билко" - комедия (САЩ, 1996), режисьор Джонатан Лин, в ролите: Стив Мартин, Дан Акройд, Фил Хартман, Глен Хедли, Дарил Мичъл, Крис Рок и др.
  • 15:00
    Семеен следобед: "Лъжовна съпруга" - романтичен, комедия (САЩ, 1992), режисьор Франк Оз, в ролите: Стив Мартин, Голди Хоун, Дейна Делейни, Джули Харис, Питър Макникъл и др.
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути"
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:25
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Гневът на титаните" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2012), режисьор Джонатан Либесман, в ролите: Сам Уърдингтън, Лиъм Нийсън, Розамунд Пайк, Рейф Файнс, Едгар Рамирес, Би Най, Дани Хюстън, Лили Джеймс, Тоби Кебъл и др.
  • 22:00
    "Джон Кю" - драма, криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор Ник Касаветис, в ролите: Дензъл Уошингтън, Робърт Дювал, Кимбърли Елис, Рей Лиота, Ан Хейш и др.
  • 00:15
    "Аз: Началото" - фантастика, романтичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Майк Кейхил, в ролите: Майкъл Пит, Стивън Ян, Астрид Берже-Фрисби, Брит Марлинг и др.
  • 02:20
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 02:50
    "Търси се" /п./
  • 03:40
    "120 минути" /п./

Сериали

PRO 7 06:15
"Майк и Моли" - комедиен сериал
VOX 06:15
"CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Fox Channel 06:25
Последният мъж на света - четвърти сезон, еп. 12
EPIC Drama 06:25
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Utilisima 06:25
Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 18

Всички предавания

Спорт

SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Eurosport 2 06:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
MAX Sport 2 07:00
Голф: "Светът на голфа"
EuroNews 07:15
Спорт
Eurosport 07:30
Тенис на маса: Световна купа в Австралия

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 06:23
Рицарят Ръждивко Еп. 15 Анимация, Семеен 2013
AXN 06:25
Светът на невероятния Спайдърмен; документален, САЩ, 2014
HBO3 06:25
"Филми и звезди ХI, 24 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
TV1 06:30
"Петолиния" - музикален микс
FilmBox Basic 06:35
Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}