ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, еп.15
  • 06:30
    "Богатствата на България" - документална поредица
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.54
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.6, еп.4
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.4 еп.8
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:25
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова.
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.13, еп.53
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.48
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.29
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
  • 00:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.6, еп.5
  • 01:10
    "Вечно твоя" - сериал, еп.237, 238
  • 02:10
    bTV Новините /п./
  • 02:40
    "Преди обед" /п./
  • 04:50
    "Опасни улици" /п./ - сериал

Сериали

e-kids 11:40
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Fox Channel 11:40
Светкавицата - пети сезон, еп. 11
AXN 11:50
Скорпион; сезон 3, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2016
Viasat Explorer 11:55
Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 2
Viasat Nature 11:55
Дивата Австралия, сезон 2, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 12:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 23-и епизод /п/
Nova Sport 12:05
Хокей на лед: Динамо Москва - СКА, мач от Континенталната хокейна лига /п/
Film Plus HD 12:05
Футбол: Гранада - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
НТВ Сериал 12:10
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 319

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 11:35
Скаутско приключение Екшън, Приключенски САЩ 2010
HBO3 11:35
"Магьосниците ІІ, 7 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Крис Фишър, с Джейсън Ралф, Стела Мийв, Оливия Тейлър Дъдли, Хейл Епълман, Арджун Гупта, [15+]
AXN 11:50
Скорпион; сезон 3, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2016
MGM 11:55
"Елена от Троя, втора част" - игрален филм, САЩ, с Емилия Фокс, Стелан Скарсгард.
AXN White 12:00
Забравена; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}