ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:10
    "Cool...T" /п./
  • 06:00
    "Малкото Пони: Приятелството е магия" - сериал, анимация, еп.17, 18
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, еп.21, 22
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Хотел Елеон" - сериал, с.2 еп.21
  • 13:00
    "Корабът на мечтите: Мавриций" - романтичен, комедия, драма (тв филм, Германия, 2014), режисьор Ханс-Юрген Тьогел, в ролите: Макс Алберти, Гезине Цукровски, Саша Хен, Хайде Келер, Ник Вилдер и др.
  • 14:40
    "Аламинут: Добре дошли в България" - скеч шоу
  • 15:00
    "Ледена епоха" - анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2002), режисьори Крис Уедж и Карлос Салдана
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути"
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:25
    bTV Репортерите /п./
  • 20:00
    "Смокинг" - фантастика, екшън, комедия (САЩ, 2002), режисьор Кевин Донован, в ролите: Джеки Чан, Дженифър Лав Хюит, Питър Стормеър, Деби Мазар, Джейсън Айзъкс и др.
  • 22:00
    "Гангстерски отдел" - екшън, криминален, романтичен (САЩ, 2013), режисьор Рубен Флайшър, в ролите: Шон Пен, Райън Гослинг, Ема Стоун, Джош Бролин, Ник Нолти, Антъни Маки, Майкъл Пеня, Джовани Рибиси и др. [14+]
  • 00:20
    "Рок завинаги" - драма, комедия, музикален (САЩ, 2012), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Джулиан Хоф, Диего Бонета, Том Круз, Алек Болдуин, Брайън Кранстън, Катрин Зита-Джоунс, Малин Акерман, Уил Форт, Мери Джей Блайдж и др.
  • 02:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 02:50
    "Търси се" /п./
  • 03:40
    "120 минути" /п./

Сериали

Viasat History 02:10
Възход и падение: Повратните точки на Втората световна война, сезон 1, еп. 6
bTV Action 02:15
"Последният кораб" - сериал, с.2 еп.6
Fox Life 02:15
Мама - втори сезон, еп. 6
EPIC Drama 02:20
Полдарк, сезон 2, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2016
Viasat Nature 02:20
Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 02:30
Футбол Мундиал
AXN Black 02:35
Тоталкар; сезон 1, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Diema Sport 03:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 7-и епизод /п/
Eurosport 2 03:00
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Film Plus HD 03:00
Футбол: Майорка - Ейбар (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)

Всички предавания

Филми

БНТ 02:10
Нощният управител тв филм /8, последен епизод/п/(14)
EPIC Drama 02:20
Полдарк, сезон 2, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN White 02:30
Кандис Реноар; сезон 5, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2016
Nova TV 02:30
"Слънце и луна" - сериен филм
AXN 02:35
Морски детективи; сезон 12, епизод 19, криминален, екшън, САЩ, 2014

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}