ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, еп.20
  • 06:30
    "Богатствата на България" - документална поредица
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.59
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.6, еп.9
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.4 еп.13
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:25
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.13, еп.58
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.53
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.33
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
  • 00:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.6, еп.10 (последен)
  • 01:10
    "Вечно твоя" - сериал, еп.247, 248
  • 02:10
    bTV Новините /п./
  • 02:40
    "Преди обед" /п./
  • 04:50
    "Опасни улици" /п./ - сериал

Сериали

AXN 02:50
Престъпни намерения: Заподозрени; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2011
bTV Lady 02:50
"Вечно твоя" - сериал, еп.191 - 193
AXN White 02:55
Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Viasat History 02:55
Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 2
EPIC Drama 03:00
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 11, Канада, криминален/мистерии, 2010

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 02:55
ЛЕГАВЫЙ 2 серия 3
Film Plus HD 03:00
Футбол: Бетис - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
MAX Sport 3 03:00
Серия А: Аталанта - Верона
Eurosport 03:15
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже
Eurosport HD 03:15
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже

Всички предавания

Филми

AXN Black 02:50
Ламборджини Урус-Раждането на една легенда; документален, 2019
AXN 02:50
Престъпни намерения: Заподозрени; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2011
HBO 03:00
"Лоши момчета 2", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Хорди Мола, Габриел Юниън, Питър Стормър, [15+]
HBO HD 03:00
"Лоши момчета 2", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Хорди Мола, Габриел Юниън, Питър Стормър, [15+]
MGM 03:05
"Стопаджията" - игрален филм, САЩ, с Шон Бийн, София Буш.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}