ТВ Програма

ТВ програма

Bulgaria ON AIR

  • Сега
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
  • 09:00
    По следите на храната - филм
  • 09:30
    1945-та - филм
  • 10:30
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 11:30
    Едно френско село - исторически сериал
  • 12:30
    Нереално - сериал, драма /п./
  • 13:30
    Новините ON AIR
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Операция История - предаване с Росен Петров /п./
  • 15:15
    Телепазарен прозорец
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
  • 16:30
    Великите - филм
  • 16:45
    Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
  • 17:15
    Телепазарен прозорец
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Нереално - сериал, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Морски тюлени: Шести отряд - сериал, екшън, военен
  • 23:15
    Живот в лъжа - сериал, политическа драма
  • 00:10
    Новините ON AIR /п./
  • 00:55
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 01:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 02:00
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров/п./
  • 04:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

Сериали

EPIC Drama 06:40
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 5, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2011
bTV Comedy 07:00
"Столичани в повече" /п./ - сериал
bTV Lady 07:00
"Завинаги" - сериал
e-kids 07:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Viasat History 07:00
Прокълнати династии, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

History Channel 06:35
Спецове в заложната къща: Великобритания: Купа от череп
History HD 06:35
Спецове в заложната къща: Великобритания: Купа от череп
Eurosport 07:00
Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап
Eurosport 2 07:00
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап

Всички предавания

Филми

Diema Family 06:40
"Прости ми" - сериен филм /п/
Vivacom Arena 06:42
Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Cinemax 07:00
"Щастлив край", комедийна драма, Дания, 2018; реж. Хела Джуф, с Бирте Нойман, Курт Равн, Шарлот Сийлинг, Мариане Хьосбро, Тами Йост, [15+]
Cinemax 2 07:00
"Небесни дни", романтична драма, САЩ, 1978; реж. Терънс Малик, с Ричард Гиър, Брук Адамс, Сам Шепърд, Линда Манц, Робърт Уилки, [12+]
Kino Nova 07:00
"Коледа зад ъгъла" - семеен филм с уч. на Джеси Меткалф, Фиона Гюбелман, Британи Бристоу, Брент Крауфорд и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}