ТВ Програма

ТВ програма

Bulgaria ON AIR

  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 07:30
    Зад стените на Уиндзор - филм
  • 08:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 09:00
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Танц на ръба - сериал, драма /п./
  • 13:55
    Телепазарен прозорец
  • 14:10
    Мамчета - комедиен сериал /п./
  • 14:35
    Как станах руснак - комедиен сериал /п./
  • 15:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Дарвин - бъдещето на видовете - филм
  • 16:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски
  • 17:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов
  • 17:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Необичайните заподозрени - недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов
  • 19:50
    Мамчета - комедиен сериал
  • 20:15
    Как станах руснак - комедиен сериал
  • 20:40
    Танц на ръба - сериал, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Жоакина, доня Революция - сериал
  • 23:00
    Лейди Макбет - драма, романтичен, Великобритания, 2016 г.; режисьор: Уилям Олдройт; в ролите: Флорънс Пъг, Пол Хилтън, Козмо Джарвис, Наоми Аки, Кростофър Феърбанк и др.
  • 00:30
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова /п./
  • 02:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 03:30
    VIB /п./
  • 03:50
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 04:40
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./

Сериали

Viasat History 23:40
История на оръжията, сезон 1, еп. 3
Kino Nova 23:40
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 11 /п/
EPIC Drama 23:45
Подводницата, сезон 1, еп. 8, Германия, 2018
Fox Life 23:55
Д-р Хаус - трети сезон, еп. 8
AXN 23:55
Скорпион; сезон 4, епизод 20, екшън, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 23:35
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 2 23:35
Студио "Баскетбол"
Diema Sport 23:40
Студио "Купа на Лигата", директно
Diema Sport 2 23:40
Студио "Купа на Лигата", директно
Nova Sport 23:55
Студио "Купа на Лигата", директно

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 23:38
3 дни да убиеш Екшън, Драма, Трилър 2014
AXN 23:55
Скорпион; сезон 4, епизод 20, екшън, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}