ТВ Програма

ТВ програма

Bulgaria ON AIR

  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Игри на ума - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Клик
  • 14:30
    По следите на храната - филм
  • 15:00
    Райски градини - филм
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:50
    Професионалист - сериал, военен
  • 16:40
    Едно френско село - исторически сериал /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 20:30
    Едно френско село - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 23:00
    Канбе стратегът - исторически сериал
  • 00:00
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:40
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:40
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./

Сериали

Viasat Nature 07:35
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 07:40
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Explorer 07:45
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 14
Fox Life 07:45
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 19
Fox Crime 07:50
Глейдс - втори сезон, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
MGM 07:55
"Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)
Vivacom Arena 08:01
Две опашчици Анимация, Приключенски 2018

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}