ТВ Програма

ТВ програма

Bulgaria ON AIR

  • 05:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 07:30
    Зад стените на Бъкингам - филм
  • 08:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 09:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева /п./
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Танц на ръба - сериал, драма /п./
  • 13:55
    Телепазарен прозорец
  • 14:10
    Мамчета - комедиен сериал /п./
  • 14:35
    Как станах руснак - комедиен сериал /п./
  • 15:00
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Дарвин - бъдещето на видовете - филм
  • 16:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова
  • 17:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 19:50
    Мамчета - комедиен сериал
  • 20:20
    Танц на ръба - сериал, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Жоакина, доня Революция - сериал
  • 23:00
    Колт 45 - екшън, криминален, Франция, 2014 г.; режисьор: Фабрис Дьо Велз; в ролите: Ришар Самел, Жерар Ланвен, Джоуи Стар и др.
  • 00:20
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова /п./02:00 Характери /п./
  • 02:20
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 03:10
    VIB /п./
  • 03:40
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 04:10
    Колела /п./
  • 04:40
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./

Сериали

Viasat Nature 06:25
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 2
Utilisima 06:25
Кения: Кулинарно приключение - първи сезон, еп. 7
Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал
Viasat History 06:30
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 2
Fox Channel 06:45
Кости - седми сезон, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал
Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
BNT 3 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
БНТ САТ 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл

Всички предавания

Филми

TV1000 06:20
Дами в лилаво, Великобритания, драма/музикален/романтичен, 2004
HBO 06:25
"Филми и звезди Х, 38 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
HBO HD 06:25
"Филми и звезди Х, 38 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
БНТ 06:30
Сийбърт анимационен филм/п/
Vivacom Arena 06:45
Светът на океаните 3D Документален 2009

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}