ТВ Програма

ТВ програма

Bulgaria ON AIR

  • 05:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 07:30
    Зад стените на Бъкингам - филм
  • 08:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 09:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева /п./
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Танц на ръба - сериал, драма /п./
  • 13:55
    Телепазарен прозорец
  • 14:10
    Мамчета - комедиен сериал /п./
  • 14:35
    Как станах руснак - комедиен сериал /п./
  • 15:00
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Дарвин - бъдещето на видовете - филм
  • 16:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова
  • 17:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 19:50
    Мамчета - комедиен сериал
  • 20:20
    Танц на ръба - сериал, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Жоакина, доня Революция - сериал
  • 23:00
    Колт 45 - екшън, криминален, Франция, 2014 г.; режисьор: Фабрис Дьо Велз; в ролите: Ришар Самел, Жерар Ланвен, Джоуи Стар и др.
  • 00:20
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова /п./02:00 Характери /п./
  • 02:20
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 03:10
    VIB /п./
  • 03:40
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 04:10
    Колела /п./
  • 04:40
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./

Сериали

Viasat Explorer 00:15
Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 7
AXN White 00:15
Профилиране; сезон 7, епизод 5, криминален, трилър, Франция, 2016
AXN 00:15
Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016
Viasat Nature 00:30
Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 1
bTV Lady 00:30
"Тайните на времето" - сериал

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 00:20
Дартс: Световно първенство, седми ден, втора сесия, запис
Kanal 3 00:20
"Спорт в обектива"/п/
Film Plus HD 00:25
Тенис: Анастасия Севастова - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - финал и награждаване, повторение)
MAX Sport 1 00:30
Баскетбол: Евролига Милано - Байерн Мюнхен
Sky Sports 00:30
Футбол

Всички предавания

Филми

HBO3 00:15
"Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
AXN White 00:15
Профилиране; сезон 7, епизод 5, криминален, трилър, Франция, 2016
AXN 00:15
Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016
Vivacom Arena 00:15
Черната кутия Мистерия, Трилър 2005
Diema Family 00:30
"Моята карма" - сериен филм /п/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 17:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 04:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 17:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 04:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}