ТВ Програма

ТВ програма

Bulgaria ON AIR

  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 07:30
    Зад стените на Бъкингам - филм
  • 08:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 09:00
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Танц на ръба - сериал, драма /п./
  • 13:55
    Телепазарен прозорец
  • 14:10
    Мамчета - комедиен сериал /п./
  • 14:35
    Как станах руснак - комедиен сериал /п./
  • 15:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Дарвин - бъдещето на видовете - филм
  • 16:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски
  • 17:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов
  • 17:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Необичайните заподозрени - недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов
  • 19:50
    Мамчета - комедиен сериал
  • 20:20
    Йерихон - драма, исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Жоакина, доня Революция - сериал
  • 23:00
    Война - драма, военен, Дания, 2015 г.; режисьор: Тобиас Линдхолм; в ролите: Пило Есбек, Тува Новотни, Дар Салим, Сьорен Мелинг, Шарлот Мунк, Сесил Елиз и др.
  • 01:00
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова /п./
  • 02:50
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 03:50
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 04:40
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./

Сериали

bTV 05:00
"Приятели"/п./- сериал
bTV Comedy 05:00
"Шегаджии" - сериал
bTV HD 05:00
"Приятели"/п./- сериал
bTV Lady 05:00
"Италианската булка" - сериал
RTVi 05:00
Сериал: "Бандитският Петербург"

Всички предавания

Спорт

BNT 3 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
БНТ САТ 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа" 180 епизод
VOX 05:40
"авто мобил" - журнал

Всички предавания

Филми

Alfa 05:00
"Путин - пътят на Русия към бъдещето" - документален филм
Skat+ 05:10
"Професия актриса" - документален филм
TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Парти за Хелоуин
Cinemax 2 05:15
"Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
HBO HD 05:20
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}