|
ТВ Програма |
|
|
Bulgaria 24
-
05:15
"СЕДМИЦАТА С НИНА И ЗИЙ" - (П)
-
06:00
"БГ МАРШРУТИ" СЪС СНЕЖАНА ДИМИТРОВА (П)
-
06:45
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ
-
07:00
"НАЦИОНАЛНА МУЗИКАЛНА КЛАСАЦИЯ" (П)
-
07:45
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ- С ФОНДАЦИЯ "АЛЕРИЯ"
-
08:00
"ХИТОВЕ В МРЕЖАТА" 1 СЪС СНЕЖА (П)
-
08:45
"ГОРЕЩА ТЕМА"
-
09:00
"ХИТОВЕ В МРЕЖАТА" 2 СЪС СНЕЖА (П)
-
09:45
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ- С ФОНДАЦИЯ "АЛЕРИЯ"
-
10:00
"ЧЕТВЪРТАТА ВЛАСТ С НИК ЩАЙН" (П)
-
11:00
"ВСЕЛЕНАТА И НИЕ" С ПРОФ. ЗВЕЗДНА (П)
-
11:45
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ- С ФОНДАЦИЯ "АЛЕРИЯ"
-
12:00
"ПЛАН ЗА ОТЕЧЕСТВОТО" С ИВАЙЛО ШОПСКИ (П)
-
12:45
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ
-
13:00
"СРЕЩУ ТЕЧЕНИЕТО" С МАГДАЛЕНА ТАШЕВА (П)
-
13:45
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ
-
14:00
"МУЗЕИ СЪКРОВИЩА ЛЕГЕНДИ" (П)
-
14:45
"ГОРЕЩА ТЕМА"
-
15:00
"ХИТОВЕ В МРЕЖАТА" 1 С ПРОФ. ПЕТКО - НА ЖИВО
-
15:45
ТЕЛЕПАЗАР
-
16:00
"ХИТОВЕ В МРЕЖАТА" 2 С ПРОФ. ПЕТКО - НА ЖИВО
-
16:45
"ДОКАТО ОГЪНЯТ ГОРИ" - С ФОНД "АЛЕРИЯ" (П)
-
17:15
"СЕДМИЦАТА С НИНА И ЗИЙ" - НА ЖИВО
-
18:00
"БГ МАРШРУТИ" СЪС СНЕЖАНА ДИМИТРОВА (П)
-
18:45
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ
-
19:00
"НАЦИОНАЛНА МУЗИКАЛНА КЛАСАЦИЯ" (П)
-
19:45
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ- С ФОНДАЦИЯ "АЛЕРИЯ"
-
20:00
"ХИТОВЕ В МРЕЖАТА" 1 С ПРОФ. ПЕТКО (П)
-
20:45
"ГОРЕЩА ТЕМА"
-
21:00
"ХИТОВЕ В МРЕЖАТА" 2 С ПРОФ. ПЕТКО (П)
-
21:45
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ- С ФОНДАЦИЯ "АЛЕРИЯ"
-
22:00
ПОДКАСТ "ВМРО"
-
23:00
"С ЖЕЛЯЗО И КРЪВ" - ГЕОПО С РУМЕН ГЕЧЕВ (П)
-
23:45
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ- С ФОНДАЦИЯ "АЛЕРИЯ"
-
00:00
"СРЕЩУ ТЕЧЕНИЕТО" С МАГДАЛЕНА ТАШЕВА (П)
-
00:45
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ
-
01:00
"БГ МАРШРУТИ" СЪС СНЕЖАНА ДИМИТРОВА (П)
-
01:45
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ
-
02:00
"ВЪВ ВРЕМЕТО" АХРИВ НА ПРОФ. ПЕТКО - (П)
-
03:00
"МИНАЛО НЕЗАБРАВИМО" - ФИЛМ РУДОЛФ (П)
-
03:30
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ
-
04:00
"ПОЛЮСИ" С МАГДАЛЕНА ТАШЕВА (П)
-
04:45
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ
Сериали
|
01:25 |
Старгейт Атлантис; сезон 4, епизод 10, научна фантастика, екшън, САЩ, 2007
|
|
01:25 |
"Пожари" - сериал, еп.6 (последен)
|
|
01:25 |
"Пожари" - сериал, еп.6 (последен)
|
|
01:30 |
Диви пчели; сезон 1, епизод 63, криминален, драма, Гърция, 2019
|
|
01:30 |
"Монк" - сериал /п./
|
Всички предавания
Спорт
|
01:30 |
Колоездене: "Из Фландрия", мъже, повторение
|
|
01:30 |
Колоездене: "Из Фландрия", мъже, повторение
|
|
01:30 |
Евролига: Реал Мадрид - Цървена Звезда Реал Мадрид - Цървена Звезда
|
|
01:45 |
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, спускане, мъже, повторение
|
|
01:55 |
ТРИ ЗВЕЗДЫ серия 26
|
Всички предавания
Филми
|
01:25 |
Старгейт Атлантис; сезон 4, епизод 10, научна фантастика, екшън, САЩ, 2007
|
|
01:30 |
Диви пчели; сезон 1, епизод 63, криминален, драма, Гърция, 2019
|
|
01:30 |
"Монк" - сериал /п./
|
|
01:33 |
Чърчил Биографичен, Драма, Исторически 2017
|
|
01:35 |
"Игра на тронове V, 5 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Джеръми Подесуа, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
|
Всички предавания
Всички предавания
Всички предавания
|
|
|
|
|