ТВ Програма

ТВ програма

Cartoon Network

  • Сега
    Бакуган: Кошмарът
  • 06:40
    Бакуган: Злият Дан
  • 06:55
    Малки Титани: В готовност!: Бебеуст
  • 07:05
    Малки Титани: В готовност!: Щастливи звезди
  • 07:15
    Малки Титани: В готовност!: Великденски тръпки
  • 07:30
    Малки Титани: В готовност!: Авобого
  • 07:40
    Малки Титани: В готовност!: Ръката-зомби
  • 09:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Агентът
  • 09:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Решенията
  • 09:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Мрежата
  • 09:40
    Невероятният свят на Гъмбол: Децата
  • 09:55
    Господин Магу: Човек от желязо
  • 10:05
    Господин Магу: Глобалното топене на сладоледите
  • 10:10
    Господин Магу: Сладки сънища, господин Котарак
  • 10:25
    Господин Магу: Физ ФМ
  • 10:35
    Господин Магу: Магу 2.0
  • 10:40
    Господин Магу: Г-н Оправиго
  • 10:55
    Новите Шантави Рисунки
  • 11:00
    Новите Шантави Рисунки
  • 11:05
    Новите Шантави Рисунки
  • 11:10
    Новите Шантави Рисунки
  • 11:25
    Новите Шантави Рисунки
  • 11:30
    Новите Шантави Рисунки
  • 11:35
    Новите Шантави Рисунки
  • 11:40
    Новите Шантави Рисунки
  • 11:50
    Малки Титани: В готовност!: Бебеуст
  • 12:00
    Малки Титани: В готовност!: Щастливи звезди
  • 12:10
    Малки Титани: В готовност!: Великденски тръпки
  • 12:30
    Малки Титани: В готовност!: Авобого
  • 12:40
    Малки Титани: В готовност!: Ръката-зомби
  • 12:55
    Шоуто на Том и Джери: Награда за намиране на любимец
  • 13:05
    Шоуто на Том и Джери: Том в цирка
  • 13:10
    Шоуто на Том и Джери: Хикс бележи мястото
  • 13:15
    Шоуто на Том и Джери: Дракон за празниците
  • 13:30
    Шоуто на Том и Джери: Детегледачи
  • 13:35
    Шоуто на Том и Джери: Да създадеш звяр
  • 13:45
    Шоуто на Том и Джери: Зона без мухи
  • 14:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Киберизмама
  • 14:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Цикъл на срама
  • 14:25
    Невероятният свят на Гъмбол: Злото
  • 14:35
    Невероятният свят на Гъмбол: Предателят
  • 14:55
    Реактивните момичета: Драма бомба
  • 15:05
    Реактивните момичета: На пост
  • 15:25
    Реактивните момичета: Отвлеченият Окти
  • 15:35
    Реактивните момичета: Време за мъже 4: Играта на Дони
  • 15:55
    Малки Титани: В готовност!: Най-различни превозни средства
  • 16:05
    Малки Титани: В готовност!: Готините чичовци
  • 16:15
    Малки Титани: В готовност!: Титани, що е това опера?
  • 16:30
    Малки Титани: В готовност!: Пауър Мувс
  • 16:40
    Малки Титани: В готовност!: Взирайки се в бъдещето
  • 17:00
    Господин Магу: Обичай съседа си
  • 17:05
    Господин Магу: Танци с моржове
  • 17:15
    Господин Магу: Бодигардът
  • 17:30
    Господин Магу: Не и без моя хамстер
  • 17:35
    Господин Магу: Проклятието на пирамидата
  • 17:40
    Господин Магу: Гмуркане в дълбокото
  • 19:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Въпросът
  • 19:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Оракулът
  • 19:25
    Невероятният свят на Гъмбол: Рицарите
  • 19:40
    Невероятният свят на Гъмбол: Колосът
  • 19:55
    Крейг край реката: Твърде много съкровища
  • 20:05
    Крейг край реката: Последната книга
  • 20:25
    Бакуган: Дъск Индъстрис под атака
  • 20:35
    Бакуган: Да си върнем Дан
  • 20:55
    Малки Титани: В готовност!: Ръката-зомби
  • 21:05
    Малки Титани: В готовност!: Служител на месеца: завръщането
  • 21:15
    Малки Титани: В готовност!: Оринжинада
  • 21:30
    Малки Титани: В готовност!: Затапен
  • 21:40
    Малки Титани: В готовност!: Салата от топла вода
  • 22:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Картофът
  • 22:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Конзолата
  • 22:25
    Невероятният свят на Гъмбол: Навън
  • 22:35
    Невероятният свят на Гъмбол: Имитаторите
  • 22:55
    Анджело е върхът: Отвлечената котка
  • 23:05
    Анджело е върхът: Приятелят Пако
  • 23:20
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу: Зелената съдба
  • 23:40
    Power Players: Номер без лакомства
  • 23:50
    Power Players: Като роботи
  • 00:05
    Power Players: Противоположностите се привличат
  • 00:15
    Power Players: Нещото в стената
  • 00:25
    Power Players: Капанът на Бесния
  • 00:35
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу: Зелената съдба
  • 01:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Трансформацията
  • 01:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Разбирането
  • 01:20
    Невероятният свят на Гъмбол: Обявата
  • 01:35
    Невероятният свят на Гъмбол: Доставката
  • 01:45
    Невероятният свят на Гъмбол: Драмата
  • 01:55
    Невероятният свят на Гъмбол: Майсторът
  • 02:05
    Невероятният свят на Гъмбол: Мълчанието
  • 02:15
    Невероятният свят на Гъмбол: Бъдещето
  • 02:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Желанието
  • 02:40
    Невероятният свят на Гъмбол: Фабриката
  • 02:50
    Невероятният свят на Гъмбол: Бунтът
  • 03:00
    Анджело е върхът: Войната на кексчетата
  • 03:10
    Анджело е върхът: Най-добрата сестра на света
  • 03:25
    Анджело е върхът: Що е то?
  • 03:35
    Анджело е върхът: Фотобомба
  • 03:45
    Анджело е върхът: Без физическо
  • 04:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Снимката
  • 04:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Кавгата
  • 04:20
    Невероятният свят на Гъмбол: Урокът
  • 04:35
    Невероятният свят на Гъмбол: Границата
  • 04:45
    Невероятният свят на Гъмбол: Играта

Сериали

EPIC Drama 06:40
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 5, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2011
bTV Comedy 07:00
"Столичани в повече" /п./ - сериал
bTV Lady 07:00
"Завинаги" - сериал
e-kids 07:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Viasat History 07:00
Прокълнати династии, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

History Channel 06:35
Спецове в заложната къща: Великобритания: Купа от череп
History HD 06:35
Спецове в заложната къща: Великобритания: Купа от череп
Eurosport 07:00
Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап
Eurosport 2 07:00
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап

Всички предавания

Филми

Diema Family 06:40
"Прости ми" - сериен филм /п/
Vivacom Arena 06:42
Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Cinemax 07:00
"Щастлив край", комедийна драма, Дания, 2018; реж. Хела Джуф, с Бирте Нойман, Курт Равн, Шарлот Сийлинг, Мариане Хьосбро, Тами Йост, [15+]
Cinemax 2 07:00
"Небесни дни", романтична драма, САЩ, 1978; реж. Терънс Малик, с Ричард Гиър, Брук Адамс, Сам Шепърд, Линда Манц, Робърт Уилки, [12+]
Kino Nova 07:00
"Коледа зад ъгъла" - семеен филм с уч. на Джеси Меткалф, Фиона Гюбелман, Британи Бристоу, Брент Крауфорд и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}