ТВ Програма

ТВ програма

Cartoon Network

  • Сега
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 05:50
    Джони Тест (Johnny Test)
  • 06:10
    НОВ! Нинджаго - Господари на Спинджицу (NEW! Ninjago - Masters of Spinjitzu)
  • 06:35
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 07:00
    Стивън Вселенски (Steven Universe)
  • 07:25
    Реактивните момичета (The Powerpuff Girls)
  • 07:50
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 08:15
    Бен 10 (Ben 10)
  • 08:35
    Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
  • 08:50
    Mighty Magiswords - Season 1 (Mighty Magiswords - Season 1)
  • 09:00
    HOB! Невероятният свят на Гъмбол (NEW! The Amazing World of Gumball)
  • 09:10
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 09:25
    Ние мечоците (We Bare Bears)
  • 09:50
    Кларънс (Clarence)
  • 10:15
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 10:50
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
  • 11:25
    Пълна Драма: остров Пакитю (Total Drama: Pahkitew Island)
  • 11:50
    Дриймуъркс представя Дракони: Защитниците на Бърк (DreamWorks Dragons: Defenders of Berk)
  • 12:15
    CARTOON TOON TOON: Скуби-Ду мистерия оод (CARTOON TOON TOON: Scooby-Doo Mystery Inc.)
  • 13:00
    CARTOON TOON TOON: Шаолински хроники (CARTOON TOON TOON: Xiaolin Chronicles)
  • 14:10
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 14:45
    Дриймуъркс представя Дракони: Защитниците на Бърк (DreamWorks Dragons: Defenders of Berk)
  • 15:10
    HOB! Transformers: Robots in Disguise (NEW! Transformers: Robots in Disguise)
  • 15:35
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 15:55
    НОВ! Нинджаго - Господари на Спинджицу (NEW! Ninjago - Masters of Spinjitzu)
  • 16:20
    Бен 10 (Ben 10)
  • 16:45
    Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
  • 17:10
    Реактивните момичета (The Powerpuff Girls)
  • 17:35
    Mighty Magiswords - Season 1 (Mighty Magiswords - Season 1)
  • 17:45
    HOB! Невероятният свят на Гъмбол (NEW! The Amazing World of Gumball)
  • 17:55
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 18:10
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 18:35
    Ние мечоците (We Bare Bears)
  • 19:00
    Стивън Вселенски (Steven Universe)
  • 19:25
    Кларънс (Clarence)
  • 19:50
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
  • 20:15
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 20:50
    Пълна драма: Главоломна надпревара (Total Drama Presents: The Ridonculous Race)
  • 21:10
    Парк шоу (Regular Show)
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:45
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
  • 23:10
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
  • 23:35
    Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)
  • 00:20
    Роботбой (Robotboy)
  • 00:45
    Роботбой (Robotboy)
  • 01:10
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 01:35
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 02:00
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 02:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 03:10
    Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)
  • 04:00
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 04:50
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)

Сериали

SAT 1 05:45
"Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
PRO 7 05:50
"Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
bTV Cinema 06:00
"Убийството" - сериал, с.3, еп.9
bTV Comedy 06:00
"Клуб Веселие" - сериал, с.5
bTV Lady 06:00
"С аромат на Свети Валентин" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Колоездене: Париж-Рубе
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Париж-Рубе
Mtel Sport 1 06:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание №7
Mtel Sport 2 06:00
Хокей на лед: "Удар със стик" 112 епизод
Sky Sports 06:15
Футбол

Всички предавания

Филми

Diema Family 06:00
"Моята карма"- сериен филм
Film Plus 06:00
"Издигането на Меркел" - документален филм
bTV 06:00
"Пингвините от Мадагаскар" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк" - анимация
bTV HD 06:00
"Пингвините от Мадагаскар" - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Fishing and Hunting 17:30
Кухнята на любителите на риба - С Томаш Варга - олимпийски шампион по водна топка

Всички предавания



{START_COUNTER}