ТВ Програма

ТВ програма

CBS Drama

  • 05:05
    "Това е животът" - 5 еп.
  • 05:50
    "Бар "Наздраве" - 4 еп.
  • 06:10
    "Подопечните на Робин" - еп.18
  • 07:00
    "Защитниците" - 1 еп.
  • 07:50
    "Недосегаемите" - 9-13 eп.
  • 12:00
    "Спецотдел 2" - 3 eп.
  • 12:50
    "Завръщане в рая" - 6 eп.
  • 13:40
    "Джейк и Дебелака" - еп.9-13
  • 17:50
    "Велополицаи" - 4-8 еп
  • 22:00
    "Остров Харпър" - еп.12
  • 22:50
    "Мери Хигинс-Кларк: Не се ли познаваме" - игрален филм
  • 00:30
    "Престъпно намерение" - игрален филм
  • 02:10
    "Бар "Наздраве" - 3 и 4 еп.
  • 04:00
    "Нова мисия невъзможна" - 2 еп.
  • 04:45
    "Спецотдел 2" - 3 eп.
  • 04:55
    "Остров Харпър" - еп.12

Сериали

AXN 04:00
От здрач до зори; сезон 1, епизод 10, ужаси, екшън, САЩ, 2014
bTV Comedy 04:00
"Майк и Моли" /п./ - сериал
Fox Channel 04:00
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 10
AXN White 04:05
Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 11, екшън, семеен, Италия, 2015
Fox Crime 04:05
Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Eurosport 04:00
Ски-скокове: Световна купа Планица
Eurosport 2 04:00
Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 04:00
Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
Eurosport HD 04:00
Ски-скокове: Световна купа Планица
Mtel Sport 1 04:00
Футбол: Байерн ТВ

Всички предавания

Филми

AXN 04:00
От здрач до зори; сезон 1, епизод 10, ужаси, екшън, САЩ, 2014
Vivacom Arena 04:00
Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
BiT 04:00
Кино Европа: "Монахинята", драма, Франция, Германия, Белгия, 2012г., Режисьор: Гийом Никлу, В ролите: Полин Етиен, Изабел Юпер, Луиз Бургоан, Мартина Гедек, Жил Коен и др.
MGM 04:00
"Дилемата на Джони" - комедия с Антъни Майкъл Хол, Робърт Дауни мл., Ума Търман.
Skat+ 04:00
"Славянският Олимп" - документален филм /повторение/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}