ТВ Програма

ТВ програма

Crime and Investigation

  • 05:00
    Моята призрачна къща: Къщата мечта/Призрачен месец
  • 06:00
    Истории за престъпления: Дълбоко затънал: Томас Капано
  • 07:00
    Първите 48 часа: Опасен бизнес
  • 08:00
    Убийци: Отвъд мита: Убиецът от Лонг Айланд/Джоел Изкормвача
  • 09:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Убийството на Ебъни Симпсън
  • 10:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Питър Дюпас
  • 11:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Трагедията в Порт Артър
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джейсън Дауни
  • 13:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Дерик Пърси
  • 14:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Питър Фалконио
  • 15:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Дарси Фрийман
  • 16:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Атентатите на ул. "Ръсъл"
  • 17:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Робърт Фаркхорсън
  • 18:00
    Какво е нужно за убийство: Дамата с киселината
  • 18:30
    Какво е нужно за убийство: Таксиметраджията убиец
  • 19:00
    Не съм го извършил аз: Роналд Котън
  • 20:00
    Първите 48 часа: Опасен бизнес
  • 21:00
    Убийци: Отвъд мита: Убиецът от Лонг Айланд/Джоел Изкормвача
  • 22:00
    Градски кошмари: Тялото във фризера
  • 23:00
    Заветът на Франки Фрейзър
  • 00:00
    Сезонът на убийствата: Пустош
  • 01:00
    Сезонът на убийствата: Американски кошмар
  • 02:00
    Градски кошмари: Тялото във фризера
  • 04:00
    Заветът на Франки Фрейзър

Сериали

AXN 04:00
От здрач до зори; сезон 1, епизод 10, ужаси, екшън, САЩ, 2014
bTV Comedy 04:00
"Майк и Моли" /п./ - сериал
Fox Channel 04:00
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 10
AXN White 04:05
Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 11, екшън, семеен, Италия, 2015
Fox Crime 04:05
Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Eurosport 04:00
Ски-скокове: Световна купа Планица
Eurosport 2 04:00
Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 04:00
Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
Eurosport HD 04:00
Ски-скокове: Световна купа Планица
Mtel Sport 1 04:00
Футбол: Байерн ТВ

Всички предавания

Филми

AXN 04:00
От здрач до зори; сезон 1, епизод 10, ужаси, екшън, САЩ, 2014
Vivacom Arena 04:00
Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
BiT 04:00
Кино Европа: "Монахинята", драма, Франция, Германия, Белгия, 2012г., Режисьор: Гийом Никлу, В ролите: Полин Етиен, Изабел Юпер, Луиз Бургоан, Мартина Гедек, Жил Коен и др.
MGM 04:00
"Дилемата на Джони" - комедия с Антъни Майкъл Хол, Робърт Дауни мл., Ума Търман.
Skat+ 04:00
"Славянският Олимп" - документален филм /повторение/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}