ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "За играчките"
  • 07:05
    "За играчките"
  • 07:15
    "Въпросите на Мили"
  • 07:20
    "Въпросите на Мили"
  • 07:30
    "Сиеста З"
  • 07:40
    "Сиеста З"
  • 08:00
    "Изумителни постижения"
  • 08:30
    "За ума"
  • 08:55
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 09:25
    "Доказано от опит"
  • 09:35
    "Доказано от опит"
  • 09:50
    "Сеста З"
  • 10:05
    " Спортна лаборатория"
  • 10:15
    " Спортна лаборатория"
  • 10:30
    "Чудата наука"
  • 11:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 11:30
    "Операция "Ох!"
  • 12:00
    "Сиеста З"
  • 12:10
    "Сиеста З"
  • 12:30
    "За ума"
  • 13:00
    "Удивителни създания"
  • 13:15
    "Спортна лаборатория"
  • 13:25
    "Спортна лаборатория"
  • 13:40
    "Чудата наука"
  • 14:05
    "За играчките"
  • 14:15
    "Доказано от опит"
  • 14:25
    "Доказано от опит"
  • 14:40
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
  • 16:05
    "Когато порасна"
  • 16:15
    "Когато порасна"
  • 16:35
    "ГЕОлино"
  • 16:45
    "ГЕОлино"
  • 17:05
    "Изглежда супер"
  • 17:30
    "Удивителни създания"
  • 17:45
    "Удивителни създания"
  • 18:00
    "Сиеста З"
  • 18:10
    "Сиеста З"
  • 18:30
    "Операция "Ох!"
  • 19:00
    "Гастрономи"
  • 19:15
    " Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 19:45
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 20:10
    "Уголемена наука"
  • 20:35
    "ГЕОлино"
  • 20:45
    "ГЕОлино"
  • 21:00
    "Ужасна история"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Тайните правила на модерния живот - алгоритми"
  • 23:00
    "Хипереволюция: Възходът на роботите" - 2 ч.
  • 00:00
    "Знаеш ли как?"
  • 00:30
    "e? Транспорт"
  • 01:00
    "Тайните правила на модерния живот - алгоритми"
  • 02:00
    "Хипереволюция: Възходът на роботите" - 2 ч.
  • 03:00
    "Чудеса на техниката: Сънища с часовников механизъм"
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
  • 04:30
    "e? Транспорт"

Сериали

Viasat History 00:05
Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 3
AXN White 00:15
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 64, комедия, романтичен, Турция, 2015
Viasat Explorer 00:20
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 13
Fox Life 00:25
Сексът и градът - шести сезон, еп. 6
EPIC Drama 00:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 00:15
Футбол
Kanal 3 00:20
"Спорт в обектива"/п/
Eurosport 00:30
Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап
Eurosport HD 00:30
Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап
Nova Sport 00:45
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 00:03
Авантаджии Комедия 2012
HBO3 00:10
"Без последна спирка", крими - екшън - трилър, Франция, 2018; реж. Жом Колет-Сера, с Лиъм Нийсън, Вера Фармига, Патрик Уилсън, Джонатан Банкс, Сам Нийл, [15+]
HBO 2 00:15
"Един много английски скандал І, 1 еп.", биографична драма, Великобритания, 2018; реж. Стивън Фриърс, с Хю Грант, Бен Уишоу, Алекс Дженингс, Патриша Ходж, Моника Долан, [15+]
AXN White 00:15
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 64, комедия, романтичен, Турция, 2015
TV1000 00:30
Операция "Спасение", Австралия,САЩ, екшън/драма/военен, 2005

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}