ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Храната на бъдещето"
  • 05:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 06:00
    "Хипереволюция: Възходът на роботите"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
  • 07:05
    "Въпросите на Мили"
  • 07:15
    "Гастрономи"
  • 07:30
    "Изглежда супер"
  • 08:00
    "ГЕОлино"
  • 08:10
    "ГЕОлино"
  • 08:30
    "Когато порасна"
  • 08:40
    "Когато порасна"
  • 08:55
    "Операция "Ох!"
  • 09:25
    "Знаеш ли как?"
  • 09:55
    "За играчките"
  • 10:05
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 10:30
    "Доказано от опит"
  • 10:40
    "Доказано от опит"
  • 11:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 11:30
    "За ума"
  • 12:00
    "Изглежда супер"
  • 12:30
    "Когато порасна"
  • 12:40
    "Когато порасна"
  • 13:00
    "Гастрономи"
  • 13:15
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 13:40
    "Уголемена наука"
  • 14:10
    "ГЕОлино"
  • 14:20
    "ГЕОлино"
  • 14:40
    "Операция "Ох!"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
  • 16:05
    "Загадките на еволюцията"
  • 16:35
    "Ловци на история"
  • 17:05
    "Ловци на история"
  • 17:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 17:50
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 18:00
    "За ума"
  • 18:30
    "Когато порасна"
  • 18:40
    "Когато порасна"
  • 18:50
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 19:05
    " Пълен боклук "
  • 19:35
    "Ловци на история"
  • 20:00
    "Уголемена наука"
  • 20:30
    "Операция "Ох!""
  • 21:00
    "Ужасна история"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Тайните на мозъка"
  • 22:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 23:00
    "Катализатор"
  • 23:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 00:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 00:30
    "Знаеш ли как?"
  • 01:00
    "Тайните на мозъка"
  • 01:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 02:00
    "Катализатор"
  • 03:00
    "Тайните на мозъка"
  • 03:45
    "Футурис"
  • 04:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре "
  • 04:30
    "Знаеш ли как?"

Сериали

AXN 02:50
Престъпни намерения: Заподозрени; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2011
bTV Lady 02:50
"Вечно твоя" - сериал, еп.191 - 193
AXN White 02:55
Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Viasat History 02:55
Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 2
EPIC Drama 03:00
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 11, Канада, криминален/мистерии, 2010

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 02:55
ЛЕГАВЫЙ 2 серия 3
Film Plus HD 03:00
Футбол: Бетис - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
MAX Sport 3 03:00
Серия А: Аталанта - Верона
Eurosport 03:15
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже
Eurosport HD 03:15
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже

Всички предавания

Филми

AXN Black 02:50
Ламборджини Урус-Раждането на една легенда; документален, 2019
AXN 02:50
Престъпни намерения: Заподозрени; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2011
HBO 03:00
"Лоши момчета 2", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Хорди Мола, Габриел Юниън, Питър Стормър, [15+]
HBO HD 03:00
"Лоши момчета 2", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Хорди Мола, Габриел Юниън, Питър Стормър, [15+]
MGM 03:05
"Стопаджията" - игрален филм, САЩ, с Шон Бийн, София Буш.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}