ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Гениите - Опенхаймер срещу Хайзенберг"
  • 05:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 06:00
    "Как да останем млади" - 1 ч.
  • 06:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 07:00
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 07:05
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 07:15
    "Гастрономи"
  • 07:30
    "Изумителни постижения"
  • 07:55
    "История на изкуството"
  • 08:20
    "Сияя - Елате с нас в дивата природа"
  • 08:50
    "За ума"
  • 09:15
    "Сиеста З"
  • 09:25
    "Сиеста З"
  • 09:40
    "Пълен боклук"
  • 10:10
    "Когато порасна"
  • 10:25
    "Ужасна история"
  • 10:55
    "Знаеш ли как?"
  • 11:25
    "Да поговорим за наука"
  • 11:55
    "Операция "Ох!"
  • 12:30
    "Шеф тийнейджър"
  • 13:00
    "Ужасна история"
  • 13:30
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 14:00
    "Знаеш ли как?"
  • 14:30
    "Сияя: По дирите на Голямата змия" - 1 ч.
  • 15:00
    "Сияя: По дирите на Голямата змия" - 2 ч.
  • 15:30
    "Сияя: По дирите на Голямата змия" - 3 ч.
  • 16:00
    "Сияя: По дирите на Голямата змия" - 4 ч.
  • 16:30
    "Операция "Ох!"
  • 17:00
    "Уголемена наука"
  • 17:30
    "Ужасна история"
  • 18:00
    "Ужасна история"
  • 18:30
    "Загадките на еволюцията"
  • 19:00
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 19:30
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 20:00
    "Знаеш ли как?"
  • 20:30
    "Знаеш ли как?"
  • 21:00
    "Невероятният свят на кръвта"
  • 21:50
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 22:00
    "Наистина ли е добре да се преглеждаме?"
  • 22:50
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 23:00
    "Зараза! Живот с паразити"
  • 23:50
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 00:00
    "В преследване на дълголетието"
  • 00:30
    "В преследване на дълголетието"
  • 01:00
    "Невероятният свят на кръвта"
  • 01:50
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 02:00
    "Мит или наука"
  • 02:40
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 02:50
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 03:00
    "Трябва ли да затворим зоопарковете?"
  • 03:50
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 04:00
    "Тайните правила на модерния живот - алгоритми"

Сериали

Viasat History 00:10
Разгадани мистерии, сезон 1, еп. 3
bTV Comedy 00:30
"Гранд" /п./ - сериал
AXN Black 00:45
Щура надпревара; сезон 1, епизод 3, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Viasat Nature 00:45
Климатични феномени, сезон 1, еп. 3
AXN White 00:50
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 00:05
КАНЦЕЛЯРСКАЯ КРЫСА серия 5
Diema Sport 2 00:15
Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Уест Бромич Албиън 19 кръг Висша лига - /п/
Eurosport 2 00:20
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Марибор, гигантски слалом, жени
Eurosport 00:35
Ски скокове: Световна купа в Закопане, отборно състезание
Eurosport HD 00:35
Ски скокове: Световна купа в Закопане, отборно състезание

Всички предавания

Филми

ORT 00:05
"Опасен круиз" - игрален филм
bTV 00:10
"Събудих се в Мексико" - приключенски, комедия (САЩ, 2014), режисьор Скот Армстронг, в ролите: Адам Пали, Ти Джей Милър, Томас Мидълдич, Шанън Уудуърд, Алисън Брий, Роза Салазар и др.
bTV HD 00:10
"Събудих се в Мексико" - приключенски, комедия (САЩ, 2014), режисьор Скот Армстронг, в ролите: Адам Пали, Ти Джей Милър, Томас Мидълдич, Шанън Уудуърд, Алисън Брий, Роза Салазар и др.
FilmBox Plus 00:15
Убий Бил, първа част Екшън, Криминален, Трилър САЩ 2003
Vivacom Arena 00:19
Дред Екшън, Фантастика 2012

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}