ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • Сега
    "Катализатор"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
  • 07:05
    "Въпросите на Мили"
  • 07:15
    "Гастрономи"
  • 07:30
    "Изглежда супер"
  • 08:00
    "ГЕОлино"
  • 08:10
    "ГЕОлино"
  • 08:30
    "Когато порасна"
  • 08:40
    "Когато порасна"
  • 08:55
    "Операция "Ох!"
  • 09:25
    "Знаеш ли как?"
  • 10:05
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 10:30
    "Доказано от опит"
  • 10:40
    "Доказано от опит"
  • 11:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 11:20
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 11:30
    "За ума"
  • 12:00
    "Изглежда супер"
  • 12:30
    "Когато порасна"
  • 12:40
    "Когато порасна"
  • 13:00
    "Гастрономи"
  • 13:15
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 13:40
    "Уголемена наука"
  • 14:10
    "ГЕОлино"
  • 14:20
    "ГЕОлино"
  • 14:40
    "Операция "Ох!"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
  • 16:05
    "Загадките на еволюцията"
  • 16:35
    "Ловци на история"
  • 17:05
    "Ловци на история"
  • 17:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 17:50
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 18:00
    "За ума"
  • 18:30
    "Когато порасна"
  • 18:40
    "Когато порасна"
  • 18:50
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 19:05
    "Пълен боклук "
  • 19:35
    "Ловци на история"
  • 20:00
    "Уголемена наука"
  • 20:30
    "Операция "Ох!""
  • 21:00
    "Ужасна история"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Човекът от бъдещето: Изкуствен интелект"
  • 22:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 23:00
    "Възходът на жените"
  • 00:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 00:30
    "Знаеш ли как?"
  • 01:00
    "Човекът от бъдещето: Изкуствен интелект"
  • 01:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 02:00
    "Възходът на жените"
  • 03:00
    "Човекът от бъдещето: Изкуствен интелект"
  • 03:45
    "Футурис"
  • 04:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 04:30
    "Знаеш ли как?"

Сериали

AXN 06:15
Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Kino Nova 06:15
"Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
Fox Channel 06:20
Теория за Големия взрив - осми сезон, еп. 9
EPIC Drama 06:25
Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Viasat Nature 06:35
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 5

Всички предавания

Спорт

AXN 06:15
Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Sky Sports 06:15
Футбол
НТВ Сериал 06:30
КОМАНДА серия 13
Film Plus 07:00
Футбол: Леганес - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Film Plus HD 07:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Хоби ТВ 06:30
Риболовен филм
BSTV 06:30
Документален филм
TV1 06:30
"Петолиния" - музикален микс
Telekabel 06:35
Музикален блок

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}