ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
  • 07:05
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 07:15
    "Сиеста З"
  • 07:30
    "Изумителни постижения"
  • 08:00
    "Чудата наука"
  • 08:30
    "Всичко за децата"
  • 09:00
    "Загадките на еволюцията"
  • 09:30
    "ГЕОлино"
  • 09:40
    "ГЕОлино"
  • 10:00
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом "
  • 10:30
    "Ужасна история"
  • 11:00
    "Ужасна история"
  • 11:30
    "Уголемена наука"
  • 11:50
    "За играчките"
  • 12:00
    "Операция "Ох!"
  • 12:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 13:00
    "Знаеш ли как? "
  • 13:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 14:00
    "Въпроси от науката"
  • 14:30
    "Изумителни постижения"
  • 15:00
    "Спортна лаборатория "
  • 15:15
    "За ума"
  • 15:45
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 16:15
    "ГЕОлино"
  • 16:35
    "Операция "Ох!"
  • 17:05
    "Пълен боклук"
  • 17:35
    "Шеф тийнейджър"
  • 18:05
    "Ужасна история "
  • 18:35
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 19:05
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 19:35
    "Уголемена наука"
  • 20:00
    "Ловци на история"
  • 20:30
    "Знаеш ли как?"
  • 21:00
    "Мит или наука"
  • 21:40
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 22:00
    "Ренесансът: Без окови"
  • 23:00
    "Гениите"
  • 23:50
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 00:00
    "e? Проект"
  • 00:30
    "Кадри от "Хъбъл"
  • 01:00
    "Мит или наука"
  • 01:40
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 02:00
    "Ренесансът: Без окови"
  • 03:00
    "Гениите"
  • 03:50
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 04:00
    "e? Проект"
  • 04:30
    "Кадри от "Хъбъл"

Сериали

EPIC Drama 08:35
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 2, Канада, военен, 2015
Viasat History 08:35
Митични зверове, сезон 1, еп. 2
National Geographic Wild 08:40
Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 4
Fox Life 08:40
Мама - пети сезон, еп. 21
Viasat Explorer 08:45
Треска за нефрит, сезон 2, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 09:00
Олимпийски игри: "От лагер до медал"
Sky Sports 08:30
Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
Film Plus 09:00
Футбол: Майорка - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Travel TV 09:00
Спорт и приключения

Всички предавания

Филми

MGM 08:25
"Първа лига" - игрален филм, САЩ, с Том Беринджър, Чарли Шийн.
EPIC Drama 08:35
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 2, Канада, военен, 2015
Cinemax 08:40
"Господар", романтична драма, Индия, 2018; реж. Рохена Гера, с Тилотама Шоме, Вивек Гомбер, Гитанджали Кулкарни, Рахул Вохра, Дивия Сет Шах, [12+]
HBO 08:45
"Кучета и котки", семейна комедия, САЩ, 2001; реж. Лорънс Гътерман, с Джеф Голдблум, Елизабет Пъркинс, Алекзандър Полък, Мириам Марголийс, Майрън Натуик, [7+]
HBO HD 08:45
"Кучета и котки", семейна комедия, САЩ, 2001; реж. Лорънс Гътерман, с Джеф Голдблум, Елизабет Пъркинс, Алекзандър Полък, Мириам Марголийс, Майрън Натуик, [7+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}