ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
  • 07:05
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 07:15
    "Сиеста З"
  • 07:30
    "Изумителни постижения"
  • 08:00
    "Чудата наука"
  • 08:30
    "Всичко за децата"
  • 09:00
    "Загадките на еволюцията"
  • 09:30
    "ГЕОлино"
  • 09:40
    "ГЕОлино"
  • 10:00
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом "
  • 10:30
    "Ужасна история"
  • 11:00
    "Ужасна история"
  • 11:30
    "Уголемена наука"
  • 11:50
    "За играчките"
  • 12:00
    "Операция "Ох!"
  • 12:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 13:00
    "Знаеш ли как? "
  • 13:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 14:00
    "Въпроси от науката"
  • 14:30
    "Изумителни постижения"
  • 15:00
    "Спортна лаборатория "
  • 15:15
    "За ума"
  • 15:45
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 16:15
    "ГЕОлино"
  • 16:35
    "Операция "Ох!"
  • 17:05
    "Пълен боклук"
  • 17:35
    "Шеф тийнейджър"
  • 18:05
    "Ужасна история "
  • 18:35
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 19:05
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 19:35
    "Уголемена наука"
  • 20:00
    "Ловци на история"
  • 20:30
    "Знаеш ли как?"
  • 21:00
    "Мит или наука"
  • 21:40
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 22:00
    "Ренесансът: Без окови"
  • 23:00
    "Гениите"
  • 23:50
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 00:00
    "e? Проект"
  • 00:30
    "Кадри от "Хъбъл"
  • 01:00
    "Мит или наука"
  • 01:40
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 02:00
    "Ренесансът: Без окови"
  • 03:00
    "Гениите"
  • 03:50
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 04:00
    "e? Проект"
  • 04:30
    "Кадри от "Хъбъл"

Сериали

Viasat Explorer 10:15
Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 4
Fox Channel 10:15
Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 22
Fox Crime 10:15
Военни престъпления - седми сезон, еп. 17
НТВ-МИР 10:20
Детективный сериал. "ДОРОЖНЫЙ ПАТРУЛЬ-4" "Капкан для Ромео", "2 с половиной минуты", "Изобретатель"
AXN 10:20
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 10:30
Тенис: Кики Бертенс - Анджелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
National Geographic Wild 10:40
Екстремни животински бебета, еп. 1
Diema Sport 2 10:40
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 11:00
Тенис: Катерина Козлова - Каролина Плишкова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Ring.BG 11:00
Футбол, Купа на африканските нации: шести 1/8-финал

Всички предавания

Филми

TV1000 10:15
Танци в Бруклин, САЩ, драма/семеен/музикален, 2018
AXN 10:20
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2016
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
БНТ 10:45
Капри тв филм /23 епизод/п/
MGM 10:55
"Ченге и половина" - игрален филм с Бърт Рейнолдс, Норман Д. Голден II.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}