ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
  • 07:05
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 07:15
    "Сиеста З"
  • 07:30
    "Изглежда супер"
  • 08:00
    "Направи ме супергерой"
  • 08:30
    "За ума"
  • 08:55
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 09:25
    "Операция "Ох!"
  • 09:55
    "За играчките"
  • 10:05
    "Сиеста З"
  • 10:15
    "Сиеста З"
  • 10:30
    "Уголемена наука"
  • 11:00
    "Когато порасна"
  • 11:10
    "Когато порасна"
  • 11:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 12:00
    "Изглежда супер"
  • 12:30
    "За ума"
  • 13:00
    "Гастрономи"
  • 13:15
    "Сиеста З"
  • 13:25
    "Сиеста З"
  • 13:40
    "Уголемена наука"
  • 14:10
    "Операция "Ох!"
  • 14:40
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
  • 16:05
    "Шеф тийнейджър"
  • 16:35
    "ГЕОлино"
  • 16:45
    "ГЕОлино"
  • 17:05
    "Фактология"
  • 17:30
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 18:00
    "Когато порасна"
  • 18:10
    "Когато порасна"
  • 18:20
    "За играчките"
  • 18:30
    "Изглежда супер"
  • 19:00
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 19:05
    "Шеф тийнейджър"
  • 19:35
    "ГЕОлино"
  • 19:45
    "ГЕОлино"
  • 20:00
    "Уголемена наука"
  • 20:30
    "Операция "Ох!""
  • 21:00
    "Ужасна история"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Хипереволюция: Възходът на роботите"
  • 23:00
    "Революция и романс: Музикални шедьоври на ХІХ век"
  • 00:00
    "В търсене на щастие"
  • 00:30
    "e?: Транспорт"
  • 01:00
    "Хипереволюция: Възходът на роботите"
  • 02:00
    "Революция и романс: Музикални шедьоври на ХІХ век"
  • 03:00
    "Геният на Джордж Бул"
  • 04:00
    " В търсене на щастие"
  • 04:30
    "e?: Транспорт"

Сериали

Diema 09:10
"Питайте Джим" - сериал, сезон 3 /п/
e-kids 09:10
Инфинити Надо - анимационен сериал
Fox Crime 09:10
Глейдс - четвърти сезон, еп. 10
Viasat Explorer 09:25
Речни Чудовища, сезон 9, еп. 1
EPIC Drama 09:25
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2007

Всички предавания

Спорт

BNT 3 09:15
Футбол: Холандия - Швеция - полуфинална среща на световното първенство за жени
Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Великобритания /п/
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Film Plus HD 09:30
Тенис: Андреа Петкович - Анжелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 09:20
Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
HBO3 09:20
"Ангелите на Чарли", екшън, САЩ, 2000; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, [12+]
Diema Family 09:30
"Назови ме по име" - сериен филм /п/
Bulgaria ON AIR 09:30
По следите на храната - филм
Vivacom Arena 09:35
Ронал Варварина Анимация, Приключенски, Комедия 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}