ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
  • 07:05
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 07:15
    "Сиеста З"
  • 07:30
    "Всичко за децата"
  • 08:00
    "Фактология"
  • 08:30
    "История на изкуството"
  • 08:55
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 09:25
    "Операция "Ох!"
  • 09:55
    "За играчките"
  • 10:05
    "Спортна лаборатория"
  • 10:15
    "Спортна лаборатория"
  • 10:30
    "Уголемена наука"
  • 11:00
    "Когато порасна"
  • 11:10
    "Когато порасна"
  • 11:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 12:00
    "Изумителни постижения"
  • 12:30
    "История на изкуството"
  • 12:50
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 13:00
    "Гастрономи"
  • 13:15
    "Спортна лаборатория"
  • 13:25
    "Спортна лаборатория"
  • 13:40
    "Уголемена наука"
  • 14:10
    "Операция "Ох!"
  • 14:40
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
  • 16:05
    "Пълен боклук"
  • 16:30
    "ГЕОлино"
  • 16:45
    "ГЕОлино"
  • 17:05
    "Фактология"
  • 17:30
    "Направи ме супергерой"
  • 18:00
    "Изумителни постижения"
  • 18:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 19:00
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 19:05
    "Ловци на история"
  • 19:35
    "ГЕОлино"
  • 19:45
    "ГЕОлино"
  • 20:00
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 20:30
    "Операция "Ох!"
  • 21:00
    "Ужасна история"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Гениите"
  • 22:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 23:00
    "Ренесансът: Без окови"
  • 00:00
    "e?: Енергия"
  • 00:30
    "e?: Транспорт"
  • 01:00
    "Гениите"
  • 01:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 02:00
    "Ренесансът: Без окови"
  • 03:00
    "Гениите"
  • 03:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 03:50
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 04:00
    "e?: Енергия"
  • 04:30
    "e?: Транспорт"

Сериали

Viasat Nature 06:30
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 06:35
"Мама" - сериал
Fox Life 06:45
Специализантът - втори сезон, еп. 7
Fox Channel 06:45
Последният мъж на света - четвърти сезон, еп. 13
Diema 06:50
"Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 1 /п/

Всички предавания

Спорт

SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Eurosport 2 06:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
MAX Sport 2 07:00
Голф: "Светът на голфа"
EuroNews 07:15
Спорт
Eurosport 07:30
Тенис на маса: Световна купа в Австралия

Всички предавания

Филми

TV1 06:30
"Петолиния" - музикален микс
FilmBox Basic 06:35
Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967
Telekabel 06:35
Музикален блок
Vivacom Arena 06:36
Малкият Дракон Кокосчо: Приятели завинаги Анимация, Семеен 2014
FilmBox Extra 06:50
Нотите на любовта Драма Канада 2007

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}