ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
  • 07:05
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 07:15
    "Сиеста З"
  • 07:30
    "Чудата наука"
  • 08:00
    "Фактология"
  • 08:30
    "История на изкуството"
  • 08:55
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 09:25
    "Операция "Ох!"
  • 10:05
    "Спортна лаборатория"
  • 10:15
    "Спортна лаборатория"
  • 10:30
    "Направи ме супергерой"
  • 11:00
    "Снимки"
  • 11:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 12:00
    "Чудата наука"
  • 12:30
    "История на изкуството"
  • 12:50
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 13:00
    "Гастрономи"
  • 13:15
    "Спортна лаборатория"
  • 13:25
    "Спортна лаборатория"
  • 13:40
    "Направи ме супергерой"
  • 14:10
    "Операция "Ох!"
  • 14:40
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
  • 16:05
    "Доказано от опит"
  • 16:15
    "Доказано от опит"
  • 16:30
    "Въпросите на Мили"
  • 16:35
    "ГЕОлино"
  • 16:45
    "ГЕОлино"
  • 17:05
    "Въпроси от науката"
  • 17:30
    "Направи ме супергерой"
  • 18:00
    "За ума"
  • 18:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 19:00
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 19:10
    "Снимки"
  • 19:35
    "ГЕОлино"
  • 19:45
    "ГЕОлино"
  • 20:00
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 20:30
    "Операция "Ох!"
  • 21:00
    "Ужасна история"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Загадката на материята"
  • 22:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 23:00
    "Тайните на квантовата физика"
  • 00:00
    "e? Енергия"
  • 00:30
    "e? Транспорт"
  • 01:00
    "Загадката на материята"
  • 01:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 02:00
    "Тайните на квантовата физика"
  • 03:00
    "В търсене на съвършенство" - 2 ч.
  • 04:00
    "e? Енергия"
  • 04:30
    "e? Транспорт"

Сериали

EPIC Drama 22:50
Версай, сезон 1, еп. 6, Франция, Канада, Автентична историческа поредица, 2015
Viasat Explorer 22:50
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 5
AXN Black 23:00
Ханибал; сезон 3, епизод 5, драма, трилър, САЩ, 2015
bTV Comedy 23:00
Премиера: "Мис Сладкиш" - сериал, еп.3, 4
bTV Lady 23:00
"Сърцето на града" - сериал, еп.17

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 22:45
Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
НТВ Сериал 22:57
ЛИТЕЙНЫЙ серия 118
Diema Sport 2 23:00
Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Бостън Селтикс, мач от НБА /п/
Nova Sport 23:00
Баскетбол: Обрадойро - Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/
Film Plus 23:30
Тенис: WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение

Всички предавания

Филми

Diema Family 22:30
"Дъщеря ми" (премиера) - сериен филм
HBO 2 22:40
"Нито звук", фантастика - хорър, САЩ, 2018; реж. Джон Красински, с Емили Блънт, Джон Красински, Милисент Симъндс, Ноа Джуп, Кейд Удуърд, [15+]
bTV Cinema 22:45
"Неуредени сметки" - трилър (АЩ, Великобритания, Унгария, Израел, 2011), режисьор Джон Мадън, в ролите: Хелън Мирън, Сам Уърдингтън, Том Уилкинсън, Кирън Хайндс, Джесика Частейн, Йеспер Кристенсен, Мартон Чокаш и др. [14+]
Cinemax 22:50
"Фокстрот", психологическа драма, Израел, 2017; реж. Самуел Маоз, с Лиор Ашкенази, Сара Адлер, Йонатан Ширай, Шира Хаас, Гефен Баркай, [18+]
AXN 22:55
Винаги ще знам какво направи миналото лято; ужаси, мистерия, САЩ, 2006

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}