ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
  • 07:05
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 07:15
    "Сиеста З"
  • 07:30
    "Въпроси от науката"
  • 08:00
    "Снимки"
  • 08:30
    "Загадките на еволюцията"
  • 08:55
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 09:25
    "Операция "Ох!"
  • 09:55
    "За играчките"
  • 10:05
    "Изглежда супер"
  • 10:30
    "Направи ме супергерой"
  • 11:00
    "Снимки"
  • 11:30
    "За ума"
  • 12:00
    "Въпроси от науката"
  • 12:30
    "Загадките та еволюцията"
  • 13:00
    "Гастрономи"
  • 13:15
    "Изглежда супер"
  • 13:40
    "Направи ме супергерой"
  • 14:10
    "Операция "Ох!"
  • 14:40
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
  • 16:05
    "Доказано от опит"
  • 16:15
    "Доказано от опит"
  • 16:30
    "Въпросите на Мили"
  • 16:35
    "ГЕОлино"
  • 16:45
    "ГЕОлино"
  • 17:05
    "Въпроси от науката"
  • 17:30
    "Уголемена наука"
  • 18:00
    "Пълен боклук"
  • 18:30
    "Ловци на история"
  • 19:10
    "Снимки"
  • 19:35
    "ГЕОлино"
  • 19:45
    "ГЕОлино"
  • 20:00
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 20:30
    "Операция "Ох!"
  • 21:00
    "Ужасна история"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Как се създава"
  • 23:00
    "Чудният свят на хормоните"
  • 00:00
    "e? Енергия"
  • 00:30
    "e?: Транспорт"
  • 01:00
    "Как се създава"
  • 02:00
    "Чудният свят на хормоните"
  • 03:00
    "Как се създава"
  • 04:00
    "e? Енергия"
  • 04:30
    "e?: Транспорт"

Сериали

Viasat Nature 05:35
Бебета в зоопарка, сезон 6, еп. 3
Viasat History 05:45
Прокълнати династии, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 06:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 5, Канада, 2018
Хоби ТВ 06:00
Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 15 еп. /п/
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.26

Всички предавания

Спорт

Film Plus 06:00
"Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
MAX Sport 3 06:00
Серия А: Парма - Дженоа
BNT 3 06:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Финал
Eurosport 06:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили в Нинбо
Eurosport HD 06:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили в Нинбо

Всички предавания

Филми

HBO3 05:40
"Дафни и Велма", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Сузи Юнеси, със Сара Джефри, Сара Гилман, Ванеса Марано, Кортни Диц, Стивън Ръфин, [7+]
TLC 06:00
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: "Голд Коуст", Аризона
TVPlus 06:00
"Храната - лекарство или отрова" -2 част, документален филм
BNT2 06:00
Загадката Нисово документален филм /БНТ 2 Русе/
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.26

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}