ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
  • 07:05
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 07:15
    "Сиеста З"
  • 07:30
    "Изумителни постижения"
  • 08:00
    "Чудата наука"
  • 08:30
    "Всичко за децата"
  • 09:00
    "Загадките на еволюцията"
  • 09:30
    "ГЕОлино"
  • 09:40
    "ГЕОлино"
  • 10:00
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом "
  • 10:30
    "Ужасна история"
  • 11:00
    "Ужасна история"
  • 11:30
    "Уголемена наука"
  • 11:50
    "За играчките"
  • 12:00
    "Операция "Ох!"
  • 12:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 13:00
    "Знаеш ли как? "
  • 13:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 14:00
    "Въпроси от науката"
  • 14:30
    "Изумителни постижения"
  • 15:00
    "Спортна лаборатория "
  • 15:15
    "За ума"
  • 15:45
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 16:15
    "ГЕОлино"
  • 16:35
    "Операция "Ох!"
  • 17:05
    "Пълен боклук"
  • 17:35
    "Шеф тийнейджър"
  • 18:05
    "Ужасна история "
  • 18:35
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 19:05
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 19:35
    "Уголемена наука"
  • 20:00
    "Ловци на история"
  • 20:30
    "Знаеш ли как?"
  • 21:00
    "Мит или наука"
  • 21:40
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 22:00
    "Ренесансът: Без окови"
  • 23:00
    "Гениите"
  • 23:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 00:00
    "Великата идея"
  • 00:30
    "Кадри от "Хъбъл"
  • 01:00
    "Мит или наука"
  • 01:40
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 02:00
    "Ренесансът: Без окови"
  • 03:00
    "Гениите"
  • 03:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 04:00
    "Великата идея"
  • 04:30
    "Кадри от "Хъбъл"

Сериали

PRO 7 06:15
"Майк и Моли" - комедиен сериал
VOX 06:15
"CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Fox Channel 06:25
Последният мъж на света - четвърти сезон, еп. 12
EPIC Drama 06:25
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Utilisima 06:25
Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 18

Всички предавания

Спорт

SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Eurosport 2 06:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
MAX Sport 2 07:00
Голф: "Светът на голфа"
EuroNews 07:15
Спорт
Eurosport 07:30
Тенис на маса: Световна купа в Австралия

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 06:23
Рицарят Ръждивко Еп. 15 Анимация, Семеен 2013
AXN 06:25
Светът на невероятния Спайдърмен; документален, САЩ, 2014
HBO3 06:25
"Филми и звезди ХI, 24 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
TV1 06:30
"Петолиния" - музикален микс
FilmBox Basic 06:35
Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}