ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
  • 07:05
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 07:15
    "Сиеста З"
  • 07:30
    "Ловци на история"
  • 08:00
    "Направи ме супергерой"
  • 08:30
    "За ума"
  • 08:55
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 09:25
    "Операция "Ох!"
  • 09:55
    "За играчките"
  • 10:05
    "Сиеста З"
  • 10:15
    "Сиеста З"
  • 10:30
    "Чудата наука"
  • 11:00
    "Когато порасна"
  • 11:10
    "Когато порасна"
  • 11:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 12:00
    "Ловци на история"
  • 12:30
    "За ума"
  • 13:00
    "Гастрономи"
  • 13:15
    "Сиеста З"
  • 13:25
    "Сиеста З"
  • 13:40
    "Чудата наука"
  • 14:10
    "Операция "Ох!"
  • 14:40
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
  • 16:05
    "Направи ме супергерой"
  • 16:35
    "ГЕОлино"
  • 16:45
    "ГЕОлино"
  • 17:05
    "Фактология"
  • 17:30
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 18:00
    "Сиеста З"
  • 18:10
    "Сиеста З"
  • 18:30
    "Изглежда супер"
  • 18:50
    "Знаеш ли как… Клипове?"
  • 19:05
    "Пълен боклук "
  • 19:35
    "ГЕОлино"
  • 19:45
    "ГЕОлино"
  • 20:00
    "Уголемена наука"
  • 20:30
    "Операция "Ох!"
  • 21:00
    "Ужасна история"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Вълшебствата на Худини"
  • 22:45
    "Знаеш ли как… Клипове?"
  • 23:00
    "Може ли компютър да напише мюзикъл?"
  • 23:45
    "Знаеш ли как… Клипове?"
  • 00:00
    "e? Енергия"
  • 00:30
    "e?: Транспорт"
  • 01:00
    "Вълшебствата на Худини"
  • 01:45
    "Знаеш ли как… Клипове?"
  • 02:00
    "Може ли компютър да напише мюзикъл?"
  • 02:45
    "Знаеш ли как… Клипове?"
  • 03:00
    "Изумителният свят на гравитацията"
  • 03:50
    "Знаеш ли как… Клипове?"
  • 04:00
    "e? Енергия"
  • 04:30
    "e?: Транспорт"

Сериали

EPIC Drama 16:35
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN White 16:40
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2013
e-kids 16:45
Чудовища и пирати - анимационен сериал
Viasat Explorer 16:45
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 10
Fox Channel 16:45
Кости - четвърти сезон, еп. 11

Всички предавания

Спорт

bTV Action 17:00
"Дивата муха" - предаване за екстремни спортове, еп.11
Film Plus 17:00
Пряко: Тенис: Bucharest Open, Букурещ - финал (WTA International)
Film Plus HD 17:00
Пряко: Тенис: Bucharest Open, Букурещ - финал (WTA International)
TVPlus 17:30
"Спорт+" - спортно обзорно предаване
bTV 17:50
Спорт тото

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 16:25
"Какъвто си", драма, САЩ, 2016; реж. Майлс Йорис-Пейрафит, с Оуен Кембъл, Чарли Хийтън, Аманда Стенбърг, Скот Коен, Мери Стюарт Мастърсън, [15+]
MGM 16:25
"Дан в реалния живот" - комедия / драма със Стийв Карел, Жулиет Бинош.
bTV Cinema 16:30
"Орлово око" - екшън, психотрилър (САЩ, 2008), режисьор Ди Джей Карусо, в ролите: Шая ЛаБаф, Мишел Монахън, Росарио Доусън, Майкъл Чиклис, Антъни Маки, Били Боб Торнтън и др.
PRO 7 16:35
"Жажда за скорост" - екшън драма, U, 2014
AXN White 16:40
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}