|
ТВ Програма |
|
|
Da Vinci Learning
-
Сега
"Въпросите на Мили"
-
07:54
"Сиеста З"
-
08:09
"Дарвин и Нютс"
-
08:24
"Адисън "
-
08:39
"Космикс"
-
08:45
"Космикс"
-
08:48
"Електричество със Сморф"
-
08:54
"Електричество със Сморф"
-
09:00
"Биц и Боб"
-
09:15
"Знаете ли че?"
-
09:30
"Д-р Панда"
-
09:39
"Прекрасни творения"
-
09:45
"Прекрасни творения"
-
10:00
"Знаете ли че?"
-
10:15
"Знаете ли че?"
-
10:30
"Брико"
-
10:39
"Брико "
-
10:54
"Биц и Боб - И ти можеш"
-
11:00
"Биц и Боб - И ти можеш"
-
11:03
"Уголемена наука"
-
11:30
"Операция "Ох!"
-
12:00
"Направи ме супергерой"
-
12:24
"Ужасна история"
-
12:54
"Метео герои"
-
13:03
"Метео герои"
-
13:09
"Зелен Живот с Гримуейд"
-
13:21
"Зелен Живот с Гримуейд"
-
13:33
"Сияя - Елате с нас в дивата природа"
-
14:00
"Зооспасители"
-
14:24
"Всичко знам"
-
14:27
"Всичко знам"
-
14:30
"Доки"
-
14:42
"Да вдигнем ръчичка"
-
14:45
"Животинска телевизия"
-
15:00
"Животинска телевизия"
-
15:15
"Уголемена наука"
-
15:36
"Да вдигнем ръчичка"
-
15:39
"Как да правим нещата добре"
-
16:00
"Операция "Ох!"
-
16:30
"Дълбините"
-
16:51
"Научна експлозия"
-
16:54
"Как да правим нещата добре"
-
17:09
"Всичко знам"
-
17:12
"Всичко знам"
-
17:18
"Да покориш света за една седмица"
-
17:33
"Изследователи: Чудесната планета"
-
18:00
"Неповторимо"
-
18:12
"Неповторимо"
-
18:27
"Всичко знам"
-
18:30
"Знаеш ли как?"
-
18:54
"Как да правим нещата добре"
-
19:15
"Матилда и бандата на Рамзи"
-
19:30
"Младите ветеринари"
-
20:00
"Как да станеш необикновен" от Беър Грилс
-
20:24
"Гимнастика"
-
20:48
"Звезди на леда"
-
21:18
"Животни анархисти"
-
21:24
"Зооспасители"
-
21:45
"Животни анархисти"
-
21:48
"100 начина за рисуване"
-
21:54
"100 начина за рисуване"
-
22:00
"Изследователи: Направи си сам наука"
-
22:21
"Футурис"
-
22:27
"Футурис"
-
22:30
"Изследователи: Направи си сам наука"
-
22:51
"Футурис"
-
22:57
"Футурис"
-
23:00
"Знаеш ли как?"
-
23:27
"Иновации"
-
23:30
"Знаеш ли как?"
-
23:54
"Иновации"
-
00:00
"Храната: Вкусна наука"
-
00:48
"Знаеш ли как... Клипове"
-
01:00
"Изследователи: Направи си сам наука"
-
01:21
"Футурис"
-
01:27
"Футурис"
-
01:30
"Знаеш ли как?"
-
01:57
"Иновации"
-
02:00
"Знаеш ли как?"
-
02:27
"Иновации"
-
02:30
"Знаеш ли как?"
-
03:00
"Знаеш ли как?"
-
03:27
"Иновации"
-
03:30
"Знаеш ли как?"
-
03:57
"Иновации"
-
04:00
"Знаеш ли как?"
-
04:24
"Иновации"
-
04:30
"Знаеш ли как?"
-
04:57
"Иновации"
Сериали
|
07:55 |
Австралийски мегазоопарк, сезон 1, еп. 3
|
|
08:00 |
Определен да оцелее; сезон 3, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2019
|
|
08:00 |
"Под станция "Темпъл" - сериал /п./
|
|
08:00 |
"Обещание" - сериал, с.4, еп.143
|
|
08:00 |
Малките феи - анимационен сериал
|
Всички предавания
Спорт
|
07:55 |
ГЛУХАРЬ серия 26
|
|
08:30 |
Героите на кръга предаване за български футбол 2023/2024 /n/
|
|
08:00 |
Волейбол - Серия А1: Милано - Пиаченца Милано - Пиаченца
|
|
08:30 |
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, спускане, мъже, повторение
|
Всички предавания
Филми
|
07:45 |
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ- С ФОНДАЦИЯ "АЛЕРИЯ"
|
|
07:50 |
Скаутски лагер биографичен, исторически САЩ 2009
|
|
08:00 |
Определен да оцелее; сезон 3, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2019
|
|
08:00 |
ЗА ЛЮБОВТА И ЛЪЖИТЕ комедия/драма Франция 2019
|
|
08:00 |
ВОЙНА И МИР (Трета част) военна драма СССР 1967
|
Всички предавания
Всички предавания
Всички предавания
|
|
|
|
|