ТВ Програма

ТВ програма

Diema

  • 06:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 4
  • 06:30
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 2
  • 07:30
    "Мускетарите" - сериал, сезон 3 /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 6 /п/
  • 10:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 3 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 20 /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19 /п/
  • 13:00
    "Мускетарите" - сериал, сезон 3
  • 14:00
    "Досиетата "Грим" (премиера) - сериал, сезон 6
  • 15:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 3
  • 16:00
    "Отмъстителите: Ерата на Ултрон" - екшън-фантастика с уч. на Робърт Дауни Младши, Крис Евънс, Марк Ръфало, Крис Хемсуърт, Скарлет Йохансон, Джеръми Ренър, Джеймс Спейдър, Самюел Джаксън и др. /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 20
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 6
  • 22:00
    "Рамбо 3" - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Ричард Крена, Къртууд Смит и др.
  • 00:10
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 6 /п/
  • 01:10
    Еротичен телепазар
  • 03:10
    "Национална лотария" /п/

Сериали

Viasat Nature 06:00
Животински лудории, сезон 1, еп. 3
AXN 05:35
Възприятия; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2012
Utilisima 05:35
Лесни рецепти - трети сезон, еп. 27
National Geographic 06:00
Свободен живот - втори сезон, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 05:30
Футбол: Украинска Висша лига
Film Plus 05:40
Тенис: Гаел Монфис/Дориан Дюкоа - Марсело де Молинер/Пурав Раджа (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Mtel Sport 1 06:00
Футбол: Руска Премиер лига

Всички предавания

Филми

AXN 05:35
Възприятия; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2012
FilmBox Plus 05:50
Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
TV1000 05:55
Бръсначът, САЩ, драма, 1996
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Легендата за Кора" - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}