ТВ Програма

ТВ програма

Diema Family

  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Непростимо" - теленовела
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
  • 09:30
    "Трите лица на Ана"- теленовела, /п/
  • 10:30
    "Декоратори за милион долара" - риалити, сезон 2, /п/
  • 11:30
    "Съдби на кръстопът" - предаване, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Трите лица на Ана" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Декоратори за милион долара" - риалити, сезон 2
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
  • 00:30
    "Пътеки към щастието" - сериен филм
  • 01:30
    "Моята карма"- сериен филм, /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар

Сериали

SAT 1 05:45
"Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
PRO 7 05:50
"Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
bTV Cinema 06:00
"Убийството" - сериал, с.3, еп.9
bTV Comedy 06:00
"Клуб Веселие" - сериал, с.5
bTV Lady 06:00
"С аромат на Свети Валентин" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Колоездене: Париж-Рубе
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Париж-Рубе
Mtel Sport 1 06:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание №7
Mtel Sport 2 06:00
Хокей на лед: "Удар със стик" 112 епизод
Sky Sports 06:15
Футбол

Всички предавания

Филми

Diema Family 06:00
"Моята карма"- сериен филм
Film Plus 06:00
"Издигането на Меркел" - документален филм
bTV 06:00
"Пингвините от Мадагаскар" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк" - анимация
bTV HD 06:00
"Пингвините от Мадагаскар" - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Fishing and Hunting 17:30
Кухнята на любителите на риба - С Томаш Варга - олимпийски шампион по водна топка

Всички предавания



{START_COUNTER}