ТВ Програма

ТВ програма

Diema Sport 2

  • Сега
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на САЩ, повторение
  • 11:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 41-и епизод, повторение
  • 12:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване, 9-и епизод, повторение
  • 12:30
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2018-19), 9-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 14-и епизод, повторение
  • 13:30
    Класика от Висшата лига: Челси - Манчестър Юнайтед (2004-05), повторение
  • 14:00
    Студио "Висша лига", директно
  • 14:30
    Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
  • 16:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 17:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, директно
  • 18:55
    Студио "Висша лига", директно
  • 19:30
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Ливърпул, мач от английската Висша лига, директно
  • 21:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 22:00
    Класика от Висшата лига: Уест Хям Юнайтед - Тотнъм Хотспър (2006-07), повторение
  • 22:30
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на САЩ, запис
  • 23:30
    Студио "Формула 1", директно
  • 00:00
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на САЩ, директно
  • 01:00
    Студио "Формула 1", директно
  • 01:30
    Край на програмата

Сериали

Viasat History 09:35
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14
Fox Life 09:35
Без пукната пара - втори сезон, еп. 9
Viasat Nature 09:35
Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 2
Viasat Explorer 09:40
Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 1
AXN 09:45
Профилиране; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2011

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 09:45
Футбол: Италианска Серия А
Diema Sport 10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Баскетбол: Евролига
Nova Sport 10:00
Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
Ring.BG 10:00
УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Интер

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 09:35
Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
AXN 09:45
Профилиране; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2011
Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост и инфо
AXN Black 10:00
Търсач на реликви; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 1999
TVT 10:00
Брестовишко вино (образователен филм за винен туризъм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}