ТВ Програма

ТВ програма

Diema Sport 2

  • 07:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Абу Даби /п/
  • 08:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Абу Даби /п/
  • 10:00
    Формула 1: Обзор на състезанието за Голямата награда на Абу Даби /п/
  • 10:30
    Баскетбол: Бруклин Нетс - Бостън Селтикс, мач от НБА /п/
  • 13:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2019-20), 14-и епизод /п/
  • 14:00
    Футбол: Челси - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 16:00
    Футбол: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига /п/
  • 18:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 17-и епизод /п/
  • 18:30
    "Златният гейм", предаване за волейболната Суперлига (2019-20), 9-и епизод
  • 19:30
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 14-и епизод
  • 20:30
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 14-и епизод
  • 21:00
    Студио "Висша лига", директно
  • 21:30
    Футбол: Кристъл Палас - Борнемут, мач от английската Висша лига, директно
  • 23:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 23:45
    "Формула 1 Екстра", магазинно предаване, 21-ви епизод
  • 00:45
    "Златният гейм", предаване за волейболната Суперлига (2019-20), 9-и епизод /п/
  • 01:45
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 14-и епизод /п/
  • 02:45
    Футбол: Бърнли - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
  • 04:45
    "Формула 1 Екстра", магазинно предаване, 21-ви епизод /п/

Сериали

AXN Black 01:50
Ултравиолет; сезон 1, епизод 3, криминален, Полша, 2017
Viasat Explorer 01:50
Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 1
Fox Life 01:50
Американска съпруга - първи сезон, еп. 13
Viasat History 01:50
Моят живот в хитлеристка Германия, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 01:50
Йоркширският ветеринар, сезон 5, еп. 3

Всички предавания

Спорт

BNT 3 01:55
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Динамо /Москва/
MAX Sport 1 02:00
Евролига: ЦСКА Москва - Жалгирис
Nova Sport 02:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Sky Sports 02:00
Футбол от Азия
НТВ Сериал 02:05
ПРОВИНЦИАЛ серия 8

Всички предавания

Филми

Alfa 02:00
"Онази България" - документален филм
AXN White 02:00
Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018
TV1 02:00
Научнопопулярен филм
AXN 02:10
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2017
БНТ 02:15
Съкровище в двореца тв филм /39 епизод/п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}