ТВ Програма

ТВ програма

Diema Sport 2

  • 08:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Уест Бромич Албиън, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 10:00
    Футбол: Портсмут - Куинс Парк Рейнджърс, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 12:00
    Футбол: Кристъл Палас - Тотнъм Хотспър, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 14:00
    Студио "Формула 1" /п/
  • 14:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Канада /п/
  • 16:40
    Студио "Формула 1" /п/
  • 17:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод /п/
  • 18:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 23-ти епизод /п/
  • 19:00
    Футбол: Челси - Шефилд Уенздей, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 21:00
    "Сто във Висшата лига", предаване за английски футбол (2019), 2-ри епизод
  • 21:30
    Футбол: Суонси Сити - Джилингам, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 23:30
    Футбол: Барнет - Брентфорд, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 01:30
    Край на програмата

Сериали

AXN White 04:00
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2015
bTV Comedy 04:00
"Барби: Страната на сънищата" - сериал
bTV Lady 04:00
"Сега и завинаги" - сериал
Fox Life 04:00
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 21
MGM 04:00
"Пази се от живите мъртви" 5.03 - сериал

Всички предавания

Спорт

Food Network HD 04:00
Торта над тортите (Series 1): Ден за игри (Episode 4)
BNT 3 04:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Финал
Eurosport 04:00
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Eurosport HD 04:00
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Film Plus 04:00
Тенис: Анастасия Павлюченкова - Юлия Гьоргес (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 04:00
40 Драма Турция, САЩ 2009
AXN White 04:00
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2015
HBO 04:00
"Големите малки лъжи II, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
HBO HD 04:00
"Големите малки лъжи II, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
PRO 7 04:10
"Планетата на маймуните: Оцеляване" - фантастика / екшън, С, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}