ТВ Програма

ТВ програма

Diema Sport 2

  • 08:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Манчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 10:00
    Футбол: Милуол - Брайтън & Хоув Албиън, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 13:00
    Разширен обзор на сезона в английската Висша лига (2018-19) /п/
  • 15:00
    Класика от Висшата лига: Уулвърхямптън Уондърърс - Съндърланд (2010-11) /п/
  • 15:30
    Студио "Формула 1" /п/
  • 16:10
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Канада /п/
  • 18:10
    Студио "Формула 1" /п/
  • 18:30
    "Сто във Висшата лига", предаване за английски футбол (2019), 3-ти епизод
  • 19:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 38-и епизод, директно
  • 20:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 24-и епизод
  • 21:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 15-и епизод
  • 22:00
    Професионална борба: "Първична сила", 25-и епизод
  • 23:00
    "Сто във Висшата лига", предаване за английски футбол (2019), 3-ти епизод /п/
  • 23:30
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 24-и епизод /п/
  • 00:30
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 15-и епизод /п/
  • 01:30
    Край на програмата

Сериали

bTV Action 10:00
"Легендите на утрешния ден" - сериал, с.3 еп.16
Хоби ТВ 10:00
Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 63 еп.
Diema 10:00
"Морски тюлени" - сериал, сезон 1 /п/
Fox Life 10:00
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 4
AXN Black 10:00
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 10:00
Футбол: Лийдс Юнайтед - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
MAX Sport 3 10:00
Футбол: Италианска Серия А Ювентус - СПАЛ
MAX Sport 4 10:00
Футбол: Испанска Ла Лига Реал Сосиедад - Еспаньол
Diema Sport 10:00
Футбол: Славия - Витоша, мач от Първа професионална лига /п/
ТВ Европа 10:10
"Свободна зона с Георги Коритаров 2"

Всички предавания

Филми

Bulgaria ON AIR 10:00
Райски градини - филм
TVT 10:00
Един град с много имена и една тъжна история (образователен филм за морски туризъм)
bTV Comedy 10:00
"Деца на килограм" - комедия, семеен (САЩ, Германия, 2003), режисьор Шон Леви, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Пайпър Перабо, Аштън Къчър, Том Уелинг и др.
Cinemax 2 10:05
"Ванила Скай", романтичен трилър, САЩ, 2001; реж. Камерън Кроу, с Том Круз, Пенелопе Круз, Камерън Диас, Кърт Ръсел, Джейсън Лий, [15+]
Cinemax 10:05
"Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}