ТВ Програма

ТВ програма

Diema Sport 2

  • 08:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 24-и епизод /п/
  • 09:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 38-и епизод /п/
  • 10:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Франция /п/
  • 11:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Франция /п/
  • 13:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Франция, директно
  • 14:00
    "Светът на Висшата лига: Най-свирепата битка за короната", специално издание /п/
  • 15:00
    Класика от Висшата лига: Манчестър Сити - Стоук Сити (2008-09) /п/
  • 15:30
    Студио "Формула 1", директно
  • 16:00
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Франция, директно
  • 17:00
    Студио "Формула 1", директно
  • 17:30
    Футбол: Манчестър Сити - Уотфорд, финал за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 19:30
    "Сто във Висшата лига", предаване за английски футбол (2019), 3-ти епизод /п/
  • 20:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Франция /п/
  • 21:00
    Студио "Формула 1" /п/
  • 21:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Франция /п/
  • 22:30
    Студио "Формула 1" /п/
  • 23:00
    Футбол: Уотфорд - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига /п/
  • 01:00
    Край на програмата

Сериали

AXN 10:25
Морски детективи; сезон 12, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2014
Fox Life 10:30
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 5
EPIC Drama 10:35
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
e-kids 10:45
Ърки Пърки - анимационен сериал
PRO 7 10:45
"Последният мъж на света" - сериал

Всички предавания

Спорт

Охота и рыбалка 10:30
Стрелковый спорт
Film Plus 11:00
Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Film Plus HD 11:00
Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Kanal 3 11:00
"Спорт в обектива" - избрано
BNT 3 11:05
Футбол: Португалия - Испания - среща от европейското първенство за юноши до 19 г.

Всички предавания

Филми

AXN 10:25
Морски детективи; сезон 12, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2014
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
Cinemax 2 10:30
"Съблазнител", драма, Дания, 2017; реж. Милад Алами, с Ардалан Есмали, Сохо Резанайад, Сузан Таслими, Ларс Бригман, Стине Фишер Кристенсен, [15+]
HBO HD 10:30
"Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
Bulgaria ON AIR 10:30
Страната на изобретателите - филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}