ТВ Програма

ТВ програма

Diema Sport 2

  • 08:00
    Футбол: Манчестър Сити - Уотфорд, финал за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 10:00
    Разширен обзор на сезона в английската Висша лига (2018-19) /п/
  • 12:00
    "Сто във Висшата лига", предаване за английски футбол (2019), 3-ти епизод /п/
  • 12:30
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Франция /п/
  • 13:30
    Студио "Формула 1" /п/
  • 14:00
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Франция /п/
  • 15:00
    Студио "Формула 1" /п/
  • 15:30
    Студио "Формула 1", директно
  • 16:10
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Франция, директно
  • 18:10
    Студио "Формула 1", директно
  • 19:00
    Класика от Висшата лига: Уулвърхямптън Уондърърс - Съндърланд (2010-11) /п/
  • 19:30
    Головете на сезона в английската Висша лига (2018-19) /п/
  • 20:30
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 38-и епизод /п/
  • 21:30
    Студио "Баскетбол", директно
  • 22:00
    Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, директно
  • 23:40
    Студио "Баскетбол", директно
  • 00:00
    Футбол: Саутхямптън - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
  • 02:00
    Край на програмата

Сериали

Viasat History 16:00
Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 4
Nova TV 16:00
"Като две капки вода" - забавно предаване, 6 сезон
Diema Family 16:00
"Добрата вещица" - сериал, сезон 1
e-kids 16:00
Ърки Пърки - анимационен сериал
Viasat Explorer 16:00
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
Diema Sport 16:00
Футбол: Левски - Ружомберок, мач реванш от първия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
MAX Sport 3 16:00
Футбол: Италианска Серия А Болоня - Милан
MAX Sport 4 16:00
Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Севиля
Nova Sport 16:00
Футбол: Мидълзбро - Норич Сити, мач от Чемпиъншип /п/

Всички предавания

Филми

Telekabel 16:00
Детски свят: Франклин
HBO 16:00
"Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
HBO HD 16:00
"Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
TVT 16:00
Потопът в Черно море (образователен филм за семеен туризъм)
BNT2 16:00
Черно-бяло кино: "Големанов" /120 години от рождението на актьора Никола Попов/ игрален филм /1958 г./, режисьор Кирил Илинчев, в ролите: Никола Попов, Андрей Чапразов, Пенка Икономова, Пенка Василева, Виолета Бахчеванова и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}