ТВ Програма

ТВ програма

Diema Sport

  • 08:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Рига, Латвия /п/
  • 11:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 30-и епизод /п/
  • 12:00
    "Сезонът на Черно море", обзорно предаване /п/
  • 13:00
    Баскетбол: Торонто Раптърс - Голдън Стейт Уориърс, седми финален мач от плейофите на НБА /п/
  • 15:00
    Футбол: Левски - Витоша, мач от Първа професионална лига /п/
  • 17:00
    "Головете в плейофите", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19) /п/
  • 17:30
    Студио "Футбол", директно
  • 18:00
    Футбол: Лудогорец - Оренбург, международен приятелски мач, директно
  • 19:55
    Студио "Футбол", директно
  • 20:30
    Класика от Първа професионална лига: Берое - Локомотив ГО (2016-17) /п/
  • 21:00
    Футбол: Септември - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
  • 23:00
    Футбол: Лудогорец - Оренбург, международен приятелски мач /п/
  • 01:00
    Край на програмата

Сериали

Viasat Nature 10:35
Животински Ютюб, сезон 1, еп. 1
PRO 7 10:35
"Нови в квартала" - комедиен сериал
e-kids 10:40
Франклин - анимационен сериал
BSTV 10:40
"Безценната перла", сериал, 55 еп. (п)
Fox Channel 10:45
Хавай 5-0 - пети сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

National Geographic Wild 10:40
Екстремни животински бебета, еп. 1
Diema Sport 2 11:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 19-и епизод /п/
Film Plus 11:00
Тенис: Катерина Козлова - Каролина Плишкова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Ring.BG 11:00
Футбол, Купа на африканските нации: шести 1/8-финал

Всички предавания

Филми

БНТ 10:45
Капри тв филм /23 епизод/п/
MGM 10:55
"Ченге и половина" - игрален филм с Бърт Рейнолдс, Норман Д. Голден II.
Vivacom Arena 10:58
12A Комедия, Драма 2017
Diema Family 11:00
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/
Fen TV 11:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}