ТВ Програма

ТВ програма

Discovery Channel

  • Сега
    Как се прави...: Мебели в китайски стил, електрически превключватели, рибен сос и каперси
  • 20:00
    Ловци на трофеи: Епизод 12
  • 21:00
    100 дни в дивата природа: Глад и гняв
  • 22:00
    Голи и уплашени: Изгубеният свят
  • 23:00
    Голи и уплашени: Съвсем сам: Съвсем сам: Преследван от опасности
  • 00:00
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 13
  • 01:00
    Ловци на трофеи: Епизод 12
  • 02:00
    Експедиция в непознатото: Индийската Атлантида
  • 03:00
    100 дни в дивата природа: Глад и гняв
  • 04:00
    Голи и уплашени: Изгубеният свят

Сериали

Viasat Nature 19:50
Могъщите реки, сезон 1, еп. 1
Viasat History 19:55
Втората световна война - Битки за Европа, сезон 1, еп. 3
AXN 20:00
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 6, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2019
AXN Black 20:00
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 23, спорт, риалити, 2019
bTV 20:00
Премиера: "Безмилостен град" - сериал, еп.11

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:55
ЧУМА серия 12
AXN Black 20:00
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 23, спорт, риалити, 2019
Diema Sport 2 20:00
Футбол: Арсенал - Нюкасъл Юнайтед класика от Висшата лига (2001-02) - /п/
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави/
Film Plus 20:00
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)

Всички предавания

Филми

TV1000 19:55
Сезонът на буквите, Германия,САЩ, драма/семеен, 2005
AXN 20:00
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 6, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2019
HBO 2 20:00
"Нощен живот", романтична комедия, Германия, 2020; реж. Симон Верховен, с Елиас М’Барек, Палина Рожински, Фредерик Лау, Леон Улрих, Грит Бьотхер, [15+]
TVT 20:00
Поднебесната империя на траките (образователен филм за културно-исторически туризъм)
BNT2 20:00
Бесове 4-сериен тв филм /Русия, 2014 г./, режисьор Владимир Хотиненко, в ролите: Максим Матвеев, Антон Шагин, Сергей Маковецки, Владимир Зайцев и др. /1 епизод/ (12)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}