ТВ Програма

ТВ програма

Disney Channel

  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 06:25
    Коланимация
  • 06:30
    Елена от Авалор
  • 07:00
    Елена от Авалор
  • 07:25
    Коланимация
  • 07:30
    Героичната шесторка - сериалът
  • 08:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 08:15
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 09:00
    Домът на Рейвън
  • 09:30
    Къмпиране
  • 10:00
    Елена от Авалор
  • 10:30
    Кей Си Под Прикритие
  • 11:00
    Героичната шесторка - сериалът
  • 11:30
    Патешки истории
  • 12:00
    Аз съм по средата
  • 12:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 13:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 13:15
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 13:30
    Домът на Рейвън
  • 13:55
    Мики Маус
  • 14:00
    Soy Luna
  • 15:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 15:15
    Спайдър-мен: В Спайди-вселената
  • 15:30
    Героичната шесторка - сериалът
  • 16:00
    Аз съм по средата
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 16:55
    Мики Маус
  • 17:00
    Домът на Рейвън
  • 17:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 18:00
    Soy Luna
  • 19:00
    Кей Си Под Прикритие
  • 19:30
    Аз съм по средата
  • 19:55
    Коланимация
  • 20:00
    Героичната шесторка - сериалът
  • 20:30
    Домът на Рейвън
  • 21:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 21:30
    Soy Luna
  • 22:30
    Клонинги в мазето
  • 23:00
    Клонинги в мазето
  • 23:30
    Виолета (Violetta)
  • 00:25
    Анджи и рецептите на Виолета
  • 00:35
    Групата на Алекс
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Имението "Евърмур"
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:45
    Ранди Кънингам

Сериали

EPIC Drama 04:25
Едно френско село, сезон 2, еп. 9, Франция, исторически/драма, 2011
AXN Black 04:30
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
Fox Channel 04:30
"Ченс" - втори сезон, еп. 8
Fox Crime 04:30
Лас Вегас - трети сезон, еп. 14
Viasat Nature 04:35
Търсенето на Фидо, сезон 1, еп. 6

Всички предавания

Спорт

AXN Black 04:30
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
Eurosport 04:30
Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже
Eurosport HD 04:30
Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже
Sky Sports 04:30
Футбол от Азия
BNT 3 04:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/

Всички предавания

Филми

БНТ 04:20
Викингите 3 тв филм /6 епизод/п/ (16)
EPIC Drama 04:25
Едно френско село, сезон 2, еп. 9, Франция, исторически/драма, 2011
HBO 2 04:30
"Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
HBO3 04:40
"Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
Cinemax 04:45
"Зарови сърцето ми в Ундид Ний", драма, САЩ, 2007; реж. Ив Симоно, с Ейдън Куин, Адам Бийч, Ана Пакуин, Аугуст Шеленбърг, Дж. К. Симънс, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}