ТВ Програма

ТВ програма

Disney Channel

  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Патешки истории
  • 06:25
    Коланимация
  • 06:30
    Vampirina S1
  • 07:00
    Елена от Авалор
  • 07:25
    Коланимация
  • 07:30
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 08:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 08:30
    принц Смотльо
  • 10:15
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 10:30
    Кей Си под прикритие
  • 11:00
    Кей Си под прикритие
  • 11:30
    Кей Си под прикритие
  • 12:00
    Кей Си под прикритие
  • 12:30
    Кей Си под прикритие
  • 13:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 13:15
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 13:30
    Домът на Рейвън
  • 13:55
    Коланимация
  • 14:00
    Домът на Рейвън
  • 14:30
    Кей Си под прикритие
  • 15:00
    Кей Си под прикритие
  • 15:30
    Елена от Авалор
  • 16:00
    Аз съм по средата
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 16:55
    Коланимация
  • 17:00
    Къмпиране
  • 17:30
    Моята невидима сестра
  • 19:00
    Кей Си под прикритие
  • 19:30
    Аз съм по средата
  • 19:55
    Коланимация
  • 20:00
    Клонинги в мазето
  • 20:30
    Клонинги в мазето
  • 21:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 21:30
    УОЛ-И
  • 23:15
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 23:30
    Виолета
  • 00:25
    Анджи и рецептите на Виолета
  • 00:35
    Групата на Алекс
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Бранди и господин Уискърс
  • 04:45
    Бранди и господин Уискърс

Сериали

MGM 00:40
"Обадете се на Сол 3.03" - сериал
Fox Life 00:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 17
AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Viasat History 00:50
Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 6
Fox Crime 00:50
Престъпни намерения - осми сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

БНТ САТ 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
BNT 3 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
Film Plus 01:00
Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Film Plus HD 01:00
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Nova Sport 01:55
Дартс: Шампионска лига, първи ден, втора сесия, запис

Всички предавания

Филми

ARD 1 00:40
"Лейди Вегас" - комедия, U, 2012
Cinemax 2 00:40
"Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]
AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Skat+ 00:55
"В огъня на борбата и любовта" - документален филм
AXN White 01:00
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}