ТВ Програма

ТВ програма

Disney Channel

  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Стридок
  • 06:00
    Законът на Майло Мърфи
  • 06:15
    ЗУ ЗУ
  • 06:30
    Кити не е котка
  • 06:45
    101 Dalmatian Street S1 Splits
  • 07:00
    Елена от Авалор
  • 07:30
    Аз съм по средата
  • 08:00
    Аз съм по средата
  • 08:30
    Аз съм по средата
  • 09:00
    Аз съм по средата
  • 09:30
    Аз съм по средата
  • 10:00
    Аз съм по средата
  • 10:30
    Аз съм по средата
  • 11:00
    Аз съм по средата
  • 11:30
    Сок от буболечки: Приключения в лагера
  • 12:00
    ИГРАТА НА ИГРАЧКИТЕ 3
  • 13:55
    ВАКАНЦИЯ НА ХАВАИТЕ
  • 14:05
    СТРАШНА ИСТОРИЯ!
  • 14:30
    ПАРТИЗАВЪР РЕКС
  • 14:40
    Игарата на играчките на мистериозна земя
  • 15:05
    ИСТОРИИ С ИГРАЧКИТЕ: МИНИ ИГРАЧКИ
  • 15:15
    ВАКАНЦИЯ НА ХАВАИТЕ
  • 15:30
    Доктори на Супергерои
  • 16:00
    Куче с блог
  • 16:30
    Куче с блог
  • 17:00
    101 Dalmatian Street S1 Splits
  • 17:15
    101 Dalmatian Street S1 Splits
  • 17:30
    Вълнения по вълните
  • 18:00
    Вълнения по вълните
  • 18:30
    Кей Си Под Прикритие
  • 19:00
    Кей Си Под Прикритие
  • 19:30
    ПАРТИЗАВЪР РЕКС
  • 19:40
    ВАКАНЦИЯ НА ХАВАИТЕ
  • 19:50
    Игарата на играчките на мистериозна земя
  • 20:15
    ВАКАНЦИЯ НА ХАВАИТЕ
  • 20:25
    СТРАШНА ИСТОРИЯ!
  • 20:50
    ПАРТИЗАВЪР РЕКС
  • 21:00
    ИГРАТА НА ИГРАЧКИТЕ 3
  • 23:00
    Групата на Алекс
  • 23:30
    Групата на Алекс
  • 00:00
    Късмет, Чарли
  • 00:30
    Късмет, Чарли
  • 00:55
    Хрониките на Евърмур
  • 01:20
    Хрониките на Евърмур
  • 01:45
    Виолета (Violetta)
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:45
    Ранди Кънингам

Сериали

Viasat Nature 22:40
Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 7
EPIC Drama 22:45
Версай, сезон 1, еп. 2, Франция, Канада, Автентична историческа поредица, 2015
AXN White 22:50
Профилиране; сезон 5, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2014
Kino Nova 22:50
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8 /п/
Viasat Explorer 22:50
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8

Всички предавания

Спорт

BNT 3 22:45
УЕФА Европейски квалификации: България - Англия
Diema Sport 23:00
Футбол: Етър - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
Diema Sport 2 23:00
Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 2 23:00
Колоездене: Милано - Торино
Nova Sport 23:15
Баскетбол: Уникаха - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/

Всички предавания

Филми

Cinemax 22:40
"Прах", криминална драма, Китай, 2017; реж. Ксиаофенг Ли, с Джин Луо, Юан Ние, Пенг Син, Дзян Пейяо, Джу Хуанг, [18+]
AXN 22:50
Заразно зло: Възмездие; ужаси, екшън, САЩ, 2012
AXN White 22:50
Профилиране; сезон 5, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2014
AXN Black 23:00
Стартъп; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO3 23:00
"Мъглявият връх І, 3 еп.", драма, Бразилия, 2019; реж. Кико Мейрелес, Фернандо Мейрелес, с Луис Наваро, Даниел Фурлан, Енрике Сантана, Тека Перейра, Бруно Жордано, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}