ТВ Програма

ТВ програма

Disney Channel

  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Стридок
  • 06:00
    Законът на Майло Мърфи
  • 06:15
    ЗУ ЗУ
  • 06:30
    Кити не е котка
  • 06:45
    101 Dalmatian Street S1 Splits
  • 07:00
    Елена от Авалор
  • 07:30
    ВАКАНЦИЯ НА ХАВАИТЕ
  • 07:40
    СТРАШНА ИСТОРИЯ!
  • 08:05
    ПАРТИЗАВЪР РЕКС
  • 08:15
    Игарата на играчките на мистериозна земя
  • 08:40
    ИСТОРИИ С ИГРАЧКИТЕ: МИНИ ИГРАЧКИ
  • 08:50
    ВАКАНЦИЯ НА ХАВАИТЕ
  • 09:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 09:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 10:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 10:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 11:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 11:30
    Сок от буболечки: Приключения в лагера
  • 12:00
    Търсенето На Немо
  • 13:45
    101 Dalmatian Street S1 Splits
  • 14:00
    Не бях аз
  • 14:30
    Не бях аз
  • 15:00
    Доктори на Супергерои
  • 15:30
    Доктори на Супергерои
  • 16:00
    Куче с блог
  • 16:30
    Куче с блог
  • 17:00
    101 Dalmatian Street S1 Splits
  • 17:15
    101 Dalmatian Street S1 Splits
  • 17:30
    Вълнения по вълните
  • 18:00
    Вълнения по вълните
  • 18:30
    Кей Си Под Прикритие
  • 19:00
    Кей Си Под Прикритие
  • 19:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 20:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 20:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 21:00
    Търсенето На Немо
  • 22:45
    101 Dalmatian Street S1 Splits
  • 23:00
    Групата на Алекс
  • 23:30
    Групата на Алекс
  • 00:00
    Късмет, Чарли
  • 00:30
    Късмет, Чарли
  • 00:55
    Хрониките на Евърмур
  • 01:20
    Хрониките на Евърмур
  • 01:45
    Виолета (Violetta)
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:45
    Ранди Кънингам

Сериали

Diema 09:10
"Питайте Джим" - сериал, сезон 3 /п/
e-kids 09:10
Инфинити Надо - анимационен сериал
Fox Crime 09:10
Глейдс - четвърти сезон, еп. 10
Viasat Explorer 09:25
Речни Чудовища, сезон 9, еп. 1
EPIC Drama 09:25
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2007

Всички предавания

Спорт

BNT 3 09:15
Футбол: Холандия - Швеция - полуфинална среща на световното първенство за жени
Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Великобритания /п/
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Film Plus HD 09:30
Тенис: Андреа Петкович - Анжелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 09:20
Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
HBO3 09:20
"Ангелите на Чарли", екшън, САЩ, 2000; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, [12+]
Diema Family 09:30
"Назови ме по име" - сериен филм /п/
Bulgaria ON AIR 09:30
По следите на храната - филм
Vivacom Arena 09:35
Ронал Варварина Анимация, Приключенски, Комедия 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}