ТВ Програма

ТВ програма

e-kids

  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 10:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:10
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Паторусито - анимационен филм
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:00
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 18:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Баровки - сериал

Сериали

EPIC Drama 22:45
Версай, сезон 1, еп. 2, Франция, Канада, Автентична историческа поредица, 2015
AXN White 22:50
Профилиране; сезон 5, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2014
Kino Nova 22:50
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8 /п/
Viasat Explorer 22:50
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8
AXN Black 23:00
Стартъп; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

BNT 3 22:45
УЕФА Европейски квалификации: България - Англия
Diema Sport 23:00
Футбол: Етър - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
Diema Sport 2 23:00
Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 2 23:00
Колоездене: Милано - Торино
Nova Sport 23:15
Баскетбол: Уникаха - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/

Всички предавания

Филми

AXN 22:50
Заразно зло: Възмездие; ужаси, екшън, САЩ, 2012
AXN White 22:50
Профилиране; сезон 5, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2014
AXN Black 23:00
Стартъп; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO3 23:00
"Мъглявият връх І, 3 еп.", драма, Бразилия, 2019; реж. Кико Мейрелес, Фернандо Мейрелес, с Луис Наваро, Даниел Фурлан, Енрике Сантана, Тека Перейра, Бруно Жордано, [15+]
TVT 23:00
Без пътека. Белият Улей (образователен филм за планински туризъм)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}