ТВ Програма

ТВ програма

e-kids

  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:30
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 09:50
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:20
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:45
    Ърки Пърки - анимационен сериал
  • 11:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:30
    Хари в царството на динозаврите - аним. сериал
  • 11:45
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 12:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 12:40
    Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
  • 13:10
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 13:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 14:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 14:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 15:30
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 16:00
    Ърки Пърки - анимационен сериал
  • 16:15
    Франклин - анимационен сериал
  • 16:45
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 17:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 17:55
    Най-малкият зоомагазин- анимационен сериал
  • 18:20
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 18:50
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 19:20
    Покемон - анимационен сериал
  • 19:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - сериал
  • 20:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:45
    Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев

Сериали

Viasat Nature 05:35
Бебета в зоопарка, сезон 6, еп. 3
Viasat History 05:45
Прокълнати династии, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 06:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 5, Канада, 2018
Хоби ТВ 06:00
Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 15 еп. /п/
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.26

Всички предавания

Спорт

Film Plus 06:00
"Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
MAX Sport 3 06:00
Серия А: Парма - Дженоа
BNT 3 06:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Финал
Eurosport 06:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили в Нинбо
Eurosport HD 06:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили в Нинбо

Всички предавания

Филми

HBO3 05:40
"Дафни и Велма", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Сузи Юнеси, със Сара Джефри, Сара Гилман, Ванеса Марано, Кортни Диц, Стивън Ръфин, [7+]
TLC 06:00
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: "Голд Коуст", Аризона
TVPlus 06:00
"Храната - лекарство или отрова" -2 част, документален филм
BNT2 06:00
Загадката Нисово документален филм /БНТ 2 Русе/
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.26

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}