ТВ Програма

ТВ програма

English Club TV

  • Сега
    WHAT DID THEY SAY
  • 14:55
    NATIONAL PARKS
  • 15:00
    WEATHER FORECAST
  • 15:05
    THIS DAY in history
  • 15:15
    SPOT ON THE MAP
  • 15:25
    WORTH SEEING
  • 15:35
    ECTV EXTREME
  • 15:45
    KEEP FIT
  • 16:00
    WEATHER FORECAST
  • 16:05
    BASIC LEXIS
  • 16:15
    STEP BY STEP
  • 16:20
    HERE AND THERE
  • 16:30
    ENGLISH IS THE KEY
  • 16:40
    EVOLUTION
  • 16:45
    LABOUR OF LOVE
  • 17:00
    WEATHER FORECAST
  • 17:05
    THIS DAY in history
  • 17:15
    GADGET-X
  • 17:30
    3WAYS2
  • 17:45
    CITY GRAMMAR
  • 17:55
    WHAT DID THEY SAY
  • 18:00
    WORD PARTY
  • 18:05
    MY LITTLE WORLD
  • 18:10
    WORDS TO GROW
  • 18:15
    ART LAND
  • 18:20
    A SCHOOL DAY IN THE UK
  • 18:30
    KIDS IN ACTION
  • 18:35
    CRAFTY HANDS
  • 18:45
    YUMMY FOR MUMMY
  • 19:00
    WEATHER FORECAST
  • 19:05
    THIS DAY in history
  • 19:15
    BASIC LEXIS
  • 19:25
    STEP BY STEP
  • 19:30
    HERE AND THERE
  • 19:40
    PERFECT ENGLISH
  • 19:50
    ENGLISH UP
  • 20:00
    THE BIG WEDDING
  • 21:25
    WORTH SEEING
  • 21:35
    ECTV EXTREME
  • 21:45
    KEEP FIT
  • 22:00
    WEATHER FORECAST
  • 22:05
    BASIC LEXIS
  • 22:15
    STEP BY STEP
  • 22:20
    HERE AND THERE
  • 22:30
    ENGLISH IS THE KEY
  • 22:40
    EVOLUTION
  • 22:45
    LABOUR OF LOVE
  • 23:00
    WEATHER FORECAST
  • 23:05
    THIS DAY in history
  • 23:15
    GADGET-X
  • 23:30
    3WAYS2
  • 23:45
    CITY GRAMMAR
  • 23:55
    WHAT DID THEY SAY
  • 00:00
    WORD PARTY
  • 00:05
    MY LITTLE WORLD
  • 00:10
    WORDS TO GROW
  • 00:15
    ART LAND
  • 00:20
    A SCHOOL DAY IN THE UK
  • 00:30
    KIDS IN ACTION
  • 00:35
    CRAFTY HANDS
  • 00:45
    YUMMY FOR MUMMY
  • 01:00
    WEATHER FORECAST
  • 01:05
    THIS DAY in history
  • 01:15
    BASIC LEXIS
  • 01:25
    STEP BY STEP
  • 01:30
    HERE AND THERE
  • 01:40
    PERFECT ENGLISH
  • 01:50
    ENGLISH UP
  • 02:00
    WEATHER FORECAST
  • 02:05
    ENGLISH 911
  • 02:10
    GRAMMAR WISE
  • 02:40
    CITY GRAMMAR
  • 02:50
    WHAT DID THEY SAY
  • 02:55
    NATIONAL PARKS
  • 03:00
    WEATHER FORECAST
  • 03:05
    THIS DAY in history
  • 03:15
    SPOT ON THE MAP
  • 03:25
    WORTH SEEING
  • 03:35
    ECTV EXTREME
  • 03:45
    KEEP FIT
  • 04:00
    WEATHER FORECAST
  • 04:05
    BASIC LEXIS
  • 04:15
    STEP BY STEP
  • 04:20
    HERE AND THERE
  • 04:30
    ENGLISH IS THE KEY
  • 04:40
    EVOLUTION
  • 04:45
    LABOUR OF LOVE

Сериали

Fox Crime 14:50
Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 3
Viasat Nature 15:00
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 13
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.20
bTV Action 15:00
"Кости" - сериал, с.9, еп.3
bTV Comedy 15:00
"Новите съседи" /п./- комедиен сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
VTV 15:30
Спорт
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Филми

MGM 14:55
"Д-р Голдфут и бомбастичните момичета" - екшън / фантастика с Винсент Прайс, Франко Франчи, Чичо Инграсия, Лаура Антонели.
Cinemax 2 15:00
"Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
bTV Cinema 15:00
"Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
Kino Nova 15:00
"Карибски пирати: Проклятието на черната перла" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Джефри Ръш, Кийра Найтли, Орландо Блум, Джак Дейвънпорт и др., /п/
Telekabel 15:00
Детски свят - Покахонтас - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания



{START_COUNTER}