ТВ Програма

ТВ програма

EuroNews

  • Сега
    Спортен журнал
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
  • 09:15
    Селскостопански новини
  • 09:41
    Европа днес
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
  • 13:10
    Спортът днес
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 20:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 22:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 22:30
    Ключът към успеха
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 03:00
    Страници от живота - 114 еп. - Сериал
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 146 еп. - Сериал

Сериали

Viasat Nature 08:10
Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 9
Diema Family 08:10
"Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 5 /п/
Utilisima 08:10
Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 5
e-kids 08:15
Кученце в джобче - анимационен сериал
Viasat Explorer 08:30
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8

Всички предавания

Спорт

BNT 3 08:30
Планинско колоездене: Roc d'Azur репортаж
Eurosport 2 08:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Стокхолм, градско състезание
ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап

Всички предавания

Филми

Diema Family 08:10
"Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 5 /п/
MGM 08:20
"Риба, наречена Уанда" - комедия / криминален с Джон Клийз, Джейми Лий Къртис.
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Kino Nova 08:30
"Вълшебна Коледа" - романтичен филм с уч. на Ники Уелън, Джош Кели, Никол Галисия, Майкъл Когната, Робърт Пайн, Бет Бродерик, Линдзи Хартли и др. /п/
HBO HD 08:35
"Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}