ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport 2

  • 05:30
    Куриози
  • 06:00
    Скокове във вода от скали: Световни серии в Мостар
  • 07:00
    Зала на славата: Най-великите колоездачи
  • 08:00
    Тенис на маса: Европейско първенство, Испания, 1/32 финали, мъже
  • 09:00
    Куриози
  • 09:30
    Скокове във вода от скали: Световни серии в Мостар
  • 10:30
    Конен спорт: Световни игри в САЩ, прескачане на препядствия
  • 11:30
    Тенис на маса: Европейско първенство, Испания, 1/32 финали, мъже
  • 12:30
    Скокове във вода от скали: Световни серии в Мостар
  • 13:30
    Зала на славата: Най-великите колоездачи
  • 14:30
    Конен спорт: Световни игри в САЩ, прескачане на препядствия
  • 15:30
    Футбол: Бундеслига, Щутгарт - Фортуна
  • 16:30
    Футбол: Бундеслига, Хофенхайм - Борусия Дортмунд, директно
  • 18:30
    Футбол: Бундеслига, Херта - Мьонхенгладбах
  • 19:30
    Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Байерн Мюнхен, директно
  • 21:30
    Джудо: Световно първенство в Баку, трети ден
  • 22:45
    Новини
  • 22:50
    Колоездене: Евтометропол
  • 23:45
    Тенис на маса: Европейско първенство, Испания, 1/4 финали, мъже
  • 00:25
    Новини
  • 00:30
    Европейски рали шампионат: Рали Полша, първи ден
  • 01:00
    Зала на славата: Най-великите колоездачи
  • 02:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 02:45
    Колоездене: Евтометропол
  • 03:45
    Куриози
  • 04:00
    Зала на славата: Най-великите колоездачи

Сериали

MGM 01:25
"Обадете се на Сол 3.04" - сериал
bTV Lady 01:30
"Д-р Зоуи Харт" - сериал
Fox Life 01:40
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 18
AXN 01:45
Отмъщението; сезон 1, епизод 13, драма, мистерия, Турция, 2013
Viasat History 01:45
Забранена история, сезон 4, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 01:55
Дартс: Шампионска лига, първи ден, втора сесия, запис
Eurosport 2 02:00
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Diema Sport 02:10
Футбол: Ботев Враца - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 02:30
Автомобилизъм: Nascar Cup Series 27 кръг
Sky Sports 02:30
Жилет коледен футбол

Всички предавания

Филми

Skat+ 01:35
"Четирите годишни времена в Етъра" - документален филм
HBO 2 01:40
"От другата страна I, 5 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Стивън Уилямс, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
БНТ 01:40
Прошка игрален филм /п/
AXN 01:45
Отмъщението; сезон 1, епизод 13, драма, мистерия, Турция, 2013
TV1000 01:45
Точен прицел, САЩ, екшън/криминален/мистерии, 1993

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}