ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport 2

  • Сега
    Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
  • 06:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 12,5 км преследване, мъже
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 10 км преследване, жени
  • 07:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, първи ден
  • 09:30
    Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
  • 10:15
    Фигурно пързаляне: Гран При финал, галавечер
  • 11:15
    Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, жени
  • 12:00
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, първи ден
  • 14:00
    Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
  • 15:00
    Фигурно пързаляне: Гран При финал, обзор
  • 17:00
    Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
  • 18:00
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 12,5 км преследване, мъже
  • 18:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 10 км преследване, жени
  • 19:00
    Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, жени
  • 19:30
    Фигурно пързаляне: Гран При финал, обзор
  • 21:15
    Фрийстайл ски: Световна купа в Ароса, ски крос, директно
  • 22:40
    Новини
  • 22:45
    Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
  • 23:30
    Фигурно пързаляне: Гран При финал, обзор
  • 01:25
    Новини
  • 01:30
    Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
  • 02:25
    Новини
  • 02:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 12,5 км преследване, мъже
  • 03:00
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 10 км преследване, жени
  • 03:30
    Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, жени
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, втори ден

Сериали

Utilisima 05:40
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 18
Viasat Nature 05:45
Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 2
Diema 05:50
"Женени с деца" - сериал, сезон 9 /п/
Viasat History 05:55
100 дни до победата, сезон 1, еп. 2
AXN 06:00
Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 41, магазинно предаване, Канада, 2018

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 05:30
Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
Film Plus 05:40
Тенис: Анет Контавейт - Онс Джабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
Film Plus HD 06:00
Тенис: Александър Зверев - Ян-Ленард Щруф (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
MAX Sport 1 06:00
Волейбол: Световно клубно първенство за жени Полуфинален мач
MAX Sport 3 06:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор

Всички предавания

Филми

HBO 05:40
"Скъпа мъртва мамо", документален, САЩ, 2017; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
HBO HD 05:40
"Скъпа мъртва мамо", документален, САЩ, 2017; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
bTV Action 06:00
"Костенурките Нинджа" - анимация
BNT2 06:00
Семеен бизнес сериен тв филм /п/
bTV 06:00
"Томас и приятели" - анимация

Всички предавания

Рио-2016

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}