ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport 2 No Bundesliga

  • 05:00
    Колоездене: "Три дни на Де Пан"
  • 06:00
    Снукър: "Чайна оупън"
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Тайван (пети етап)
  • 08:15
    Колоездене: "Три дни на Де Пан"
  • 09:15
    Фигурно пързаляне, Световно първенство: Спортни двойки (волна програма)
  • 10:15
    Колоездене: Обиколка на Тайван (пети етап)
  • 10:30
    Рали: Европейски шампионат Азорски о-ви
  • 11:00
    Автомобилизъм: "WTCC магазин"
  • 11:30
    Баскетбол, Еврокупа: Финал
  • 13:00
    Фигурно пързаляне, Световно първенство: Танцови двойки (кратка програма), пряко
  • 16:30
    Автомобилизъм: "WTCC магазин"
  • 17:00
    Футбол: Преди кръга в Бундеслигата
  • 17:30
    Колоездене: "Три дни на Де Пан"
  • 19:00
    Снукър: "Чайна оупън"
  • 20:30
    Футбол, Бундеслига: "Гол: Специално"
  • 21:00
    Футбол, Бундеслига: Херта - Хофенхайм, пряко
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Фигурно пързаляне, Световно първенство: Жени (волна програма)
  • 00:00
    Снукър: "Чайна оупън"
  • 01:10
    Новини
  • 01:15
    Футбол, Бундеслига: Херта - Хофенхайм
  • 02:30
    Фигурно пързаляне, Световно първенство: Жени (волна програма)
  • 04:00
    Снукър: "Чайна оупън"

Сериали

AXN Black 03:25
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 8, спорт, риалити, 2012
bTV Action 03:30
"Златното момче" - сериал, еп.4
Fox Life 03:30
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 4
AXN 03:35
Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 2, епизод 8, криминален, риалити, САЩ, 2014
bTV Lady 03:40
"Сияйна луна" - сериал

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:25
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 8, спорт, риалити, 2012
Ring.BG 04:00
Италия, Серия А: Рома - Сасуоло
BNT HD 04:15
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом /отборно/
04:30
Тенис: Ришар Гаске - Александър Зверев (Open Sud de France - Монпелие; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
Mtel Sport 2 04:30
Баскетбол: Евролига

Всички предавания

Филми

Cinemax 03:30
"Мираж", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Рикардо Троджи, с Луи Морисет, Жули Перо, Кристин Болю, Патрис Робитал, Натали Тибо, [12+]
Nova TV 03:30
"Ритъмът на мечтите" - сериен филм
Skat+ 03:30
"Арцах на кръстопътя на историята" - документален филм /повторение/ /3 част
RTR 03:35
Игрален филм
Cinemax 2 03:45
"Детска игра", ужаси, САЩ, 1988; реж. Том Холанд, с Катрин Хикс, Крис Сарандън, Алекс Винсънт, Дайна Маноф, Томи Суердлоу, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}