ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport 2

  • 05:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, седми етап
  • 06:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом, първи ден
  • 06:45
    Куриози
  • 07:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, седми етап
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Унгария, четвърти етап
  • 09:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом, първи ден
  • 09:30
    Колоездене: Критериум Дуфине, седми етап
  • 10:30
    Колоездене: Обиколка на Унгария, четвърти етап
  • 11:30
    Скокове във вода от скали: Световни серии в Полинано А Маре
  • 12:30
    Мотоциклетизъм: 8 часа на Ошерслебен, обзор
  • 13:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, първо състезание, директно
  • 14:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, седми етап
  • 14:30
    Колоездене: Обиколка на Унгария, пети етап, директно
  • 16:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, второ състезание, директно
  • 17:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание, директно
  • 18:00
    Мотоциклетизъм: Британски Супербайк шампионат в Брендс Хеч, първо състезание
  • 18:30
    Мотоциклетизъм: Британски Супербайк шампионат в Брендс Хеч, второ състезание
  • 19:00
    Скокове във вода от скали: Световни серии в Полинано А Маре
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Унгария, пети етап
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осми етап
  • 22:00
    Куриози
  • 22:15
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом, втори ден
  • 23:00
    Стрелба с лък: Световно първенство в Холандия, рекърв
  • 00:55
    Новини
  • 01:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 02:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, второ състезание
  • 02:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
  • 03:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 03:30
    Мотоциклетизъм: Британски Супербайк шампионат в Брендс Хеч, второ състезание
  • 04:00
    Стрелба с лък: Световно първенство в Холандия, компаунд

Сериали

Viasat Explorer 05:30
Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 7
TVPlus 05:30
Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Viasat Nature 05:35
Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 13
EPIC Drama 05:40
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 10, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Viasat History 05:40
Загадки в музея, сезон 8, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 05:30
Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА, директно
TVPlus 05:30
Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Eurosport 06:00
Колоездене: Милано - Торино
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Милано - Торино
BNT 3 06:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Четвъртфинална среща

Всички предавания

Филми

TV1000 05:25
Разбито, САЩ, драма, 2012
Cinemax 2 05:30
"Земята на чудесата", комедийна драма, Финландия, 2017; реж. Инари Ниеми, с Милка Алрот, Мари Рантасила, Анна Павилайнен, Ееро Ритала, Марти Суосало, [12+]
TV1 05:30
"Петолиния" - музикален микс
Vivacom Arena 05:45
Рицарят Ръждивко Еп. 12 Анимация, Семеен 2013

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}