ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport 2

  • 05:00
    Стрелба с лък: Световно първенство в Холандия, рекърв
  • 06:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, първо състезание
  • 06:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
  • 07:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, второ състезание
  • 07:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
  • 08:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 09:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 09:45
    Стрелба с лък: Световно първенство в Холандия, рекърв
  • 10:45
    Колоездене: Обиколка на Унгария, обзор
  • 11:45
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
  • 12:15
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
  • 12:45
    Куриози
  • 13:15
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 14:15
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 15:45
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 16:45
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 17:45
    Куриози
  • 18:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, първо състезание
  • 18:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
  • 19:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, второ състезание
  • 19:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Унгария, обзор
  • 21:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, първи ден
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 23:00
    Скокове във вода от скали: Световни серии в Полинано А Маре
  • 00:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 00:40
    Новини
  • 00:45
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, първи ден
  • 01:45
    Куриози
  • 02:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, първо състезание
  • 02:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
  • 03:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, второ състезание
  • 03:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
  • 04:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап

Сериали

Viasat Nature 06:00
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
bTV Cinema 06:00
"Седем часа разлика" /п./ - сериал, с.3 еп.18, 19
bTV Lady 06:00
"Лекар в планината" - сериал
Kino Nova 06:00
"От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2 /п/
Fox Channel 06:00
Мелачката - първи сезон, еп. 22

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 06:00
Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап
MAX Sport 1 06:00
Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Швеция
MAX Sport 3 06:00
Футбол: Италианска Серия А Киево - Лацио
BNT 3 06:00
Футбол: САЩ - Холандия - финал на световното първенство за жени
MAX Sport 4 06:00
Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Еспаньол

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 05:58
Рицарят Ръждивко Еп. 13 Анимация, Семеен 2013
Diema Family 06:00
"Прости ми" - сериен филм /п/
Nova TV 06:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 23 /п/
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, еп.12
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, еп.12

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}