ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport 2

  • 05:00
    Стрелба с лък: Световно първенство в Холандия, рекърв
  • 06:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, първо състезание
  • 06:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
  • 07:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, второ състезание
  • 07:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
  • 08:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 09:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 09:45
    Стрелба с лък: Световно първенство в Холандия, рекърв
  • 10:45
    Колоездене: Обиколка на Унгария, обзор
  • 11:45
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
  • 12:15
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
  • 12:45
    Куриози
  • 13:15
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 14:15
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 15:45
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 16:45
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 17:45
    Куриози
  • 18:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, първо състезание
  • 18:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
  • 19:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, второ състезание
  • 19:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Унгария, обзор
  • 21:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, първи ден
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 23:00
    Скокове във вода от скали: Световни серии в Полинано А Маре
  • 00:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 00:40
    Новини
  • 00:45
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, първи ден
  • 01:45
    Куриози
  • 02:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, първо състезание
  • 02:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
  • 03:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, второ състезание
  • 03:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
  • 04:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап

Сериали

AXN Black 23:00
Стартъп; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
Viasat History 23:00
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 3
bTV Comedy 23:00
Премиера: "Супер екипаж" - сериал, еп.5, 6
bTV Lady 23:00
Премиера: "Божествено" - сериал, еп.32
Fox Crime 23:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета - четвърти сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 23:00
Футбол: Етър - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
Diema Sport 2 23:00
Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 2 23:00
Колоездене: Милано - Торино
Nova Sport 23:15
Баскетбол: Уникаха - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
НТВ Сериал 23:15
ЛИТЕЙНЫЙ серия 79

Всички предавания

Филми

AXN Black 23:00
Стартъп; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO3 23:00
"Мъглявият връх І, 3 еп.", драма, Бразилия, 2019; реж. Кико Мейрелес, Фернандо Мейрелес, с Луис Наваро, Даниел Фурлан, Енрике Сантана, Тека Перейра, Бруно Жордано, [15+]
TVT 23:00
Без пътека. Белият Улей (образователен филм за планински туризъм)
MGM 23:00
"Писък 2" - игрален филм с Нийв Кемпбъл, Кортни Кокс.
RTVi 23:00
Игрален филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}