ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport 2

  • 05:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 06:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, първи ден
  • 07:00
    Скокове във вода от скали: Световни серии в Полинано А Маре
  • 08:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, първо състезание
  • 08:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
  • 09:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, второ състезание
  • 09:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
  • 10:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 11:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 11:45
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 12:45
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 13:45
    Куриози
  • 14:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, първо състезание
  • 14:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
  • 15:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, второ състезание
  • 15:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
  • 16:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 16:45
    Куриози
  • 17:00
    Колоездене: Обиколка на Унгария, обзор
  • 18:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 19:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 20:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, първо състезание
  • 20:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
  • 21:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, второ състезание
  • 21:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
  • 22:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, втори ден
  • 23:00
    Колоездене: Обиколка на Унгария, обзор
  • 00:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 01:00
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 01:30
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 02:30
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, втори ден
  • 03:30
    Куриози
  • 04:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, първо състезание
  • 04:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание

Сериали

Viasat Nature 06:30
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 06:35
"Мама" - сериал
Fox Life 06:45
Специализантът - втори сезон, еп. 7
Fox Channel 06:45
Последният мъж на света - четвърти сезон, еп. 13
Diema 06:50
"Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 1 /п/

Всички предавания

Спорт

SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Eurosport 2 06:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
MAX Sport 2 07:00
Голф: "Светът на голфа"
EuroNews 07:15
Спорт
Eurosport 07:30
Тенис на маса: Световна купа в Австралия

Всички предавания

Филми

TV1 06:30
"Петолиния" - музикален микс
FilmBox Basic 06:35
Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967
Telekabel 06:35
Музикален блок
Vivacom Arena 06:36
Малкият Дракон Кокосчо: Приятели завинаги Анимация, Семеен 2014
FilmBox Extra 06:50
Нотите на любовта Драма Канада 2007

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}