ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport 2

  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап
  • 06:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 07:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, трети ден
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап
  • 09:00
    Куриози
  • 09:15
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 10:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, трети ден
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап
  • 12:00
    Куриози
  • 12:30
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 13:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 14:00
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 15:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, трети ден
  • 16:00
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 16:30
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 17:30
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, втори етап
  • 19:30
    Колоездене: Обиколка на Окситан, първи етап
  • 20:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, квалификация
  • 21:30
    Куриози
  • 22:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, четвърти ден
  • 23:00
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 23:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе
  • 00:10
    Новини
  • 00:15
    Колоездене: Обиколка на Окситан, първи етап
  • 01:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, втори етап
  • 02:00
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 02:30
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, четвърти ден
  • 03:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, квалификация
  • 04:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, четвърти ден

Сериали

Diema 09:10
"Питайте Джим" - сериал, сезон 3 /п/
e-kids 09:10
Инфинити Надо - анимационен сериал
Fox Crime 09:10
Глейдс - четвърти сезон, еп. 10
Viasat Explorer 09:25
Речни Чудовища, сезон 9, еп. 1
EPIC Drama 09:25
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2007

Всички предавания

Спорт

BNT 3 09:15
Футбол: Холандия - Швеция - полуфинална среща на световното първенство за жени
Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Великобритания /п/
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Film Plus HD 09:30
Тенис: Андреа Петкович - Анжелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 09:20
Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
HBO3 09:20
"Ангелите на Чарли", екшън, САЩ, 2000; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, [12+]
Diema Family 09:30
"Назови ме по име" - сериен филм /п/
Bulgaria ON AIR 09:30
По следите на храната - филм
Vivacom Arena 09:35
Ронал Варварина Анимация, Приключенски, Комедия 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}