ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport 2

  • 05:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, първи старт
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, трети етап
  • 07:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, пети ден
  • 08:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, първи старт
  • 09:00
    Куриози
  • 09:30
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 10:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, пети ден
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, трети етап
  • 11:50
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, квалификация, директно
  • 12:30
    Колоездене: Обиколка на Окситан, втори етап
  • 13:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, трети етап
  • 14:30
    Формула Е: Квалификация в Берн, директно
  • 15:45
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, първо състезание, директно
  • 16:45
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе
  • 17:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти етап
  • 18:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, шести ден, директно
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти етап
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, шести ден
  • 23:00
    Кану-каяк: Световна купа в Словакия, слалом
  • 23:45
    Колоездене: Обиколка на Окситан, трети етап
  • 00:45
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, първо състезание
  • 01:15
    Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти етап
  • 02:10
    Новини
  • 02:15
    Колоездене: Обиколка на Окситан, трети етап
  • 03:15
    Формула Е: Състезание в Берн
  • 04:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, шести ден

Сериали

Viasat Explorer 10:15
Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 4
Fox Channel 10:15
Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 22
Fox Crime 10:15
Военни престъпления - седми сезон, еп. 17
НТВ-МИР 10:20
Детективный сериал. "ДОРОЖНЫЙ ПАТРУЛЬ-4" "Капкан для Ромео", "2 с половиной минуты", "Изобретатель"
AXN 10:20
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 10:30
Тенис: Кики Бертенс - Анджелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
National Geographic Wild 10:40
Екстремни животински бебета, еп. 1
Diema Sport 2 10:40
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 11:00
Тенис: Катерина Козлова - Каролина Плишкова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Ring.BG 11:00
Футбол, Купа на африканските нации: шести 1/8-финал

Всички предавания

Филми

TV1000 10:15
Танци в Бруклин, САЩ, драма/семеен/музикален, 2018
AXN 10:20
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2016
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
БНТ 10:45
Капри тв филм /23 епизод/п/
MGM 10:55
"Ченге и половина" - игрален филм с Бърт Рейнолдс, Норман Д. Голден II.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}