ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport HD

  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (пети етап)
  • 05:45
    Колоездене: "Гран При Е3"
  • 06:30
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 08:00
    Колоездене: "Гран При Е3"
  • 08:45
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (пети етап)
  • 09:30
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 10:45
    Ски-скокове: Световна купа Планица, пряко
  • 12:45
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (пети етап)
  • 13:30
    Колоездене: "Гран При Е3"
  • 14:00
    Футбол, Приятелски мач (мл): Германия - Швейцария
  • 15:00
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 16:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап), пряко
  • 18:30
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Футбол, МЛС: Ню Инглънд - Минесота, пряко
  • 22:00
    Футбол, МЛС: НЙ Ред булс - Солт лейк, пряко
  • 23:55
    Новини
  • 00:00
    Сноуборд: Световна купа Шпиндлерув млин
  • 01:00
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 02:30
    Колоездене: "Гран При Е3"
  • 04:00
    Ски-скокове: Световна купа Планица

Сериали

AXN 04:00
От здрач до зори; сезон 1, епизод 10, ужаси, екшън, САЩ, 2014
bTV Comedy 04:00
"Майк и Моли" /п./ - сериал
Fox Channel 04:00
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 10
AXN White 04:05
Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 11, екшън, семеен, Италия, 2015
Fox Crime 04:05
Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Eurosport 04:00
Ски-скокове: Световна купа Планица
Eurosport 2 04:00
Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 04:00
Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
Eurosport HD 04:00
Ски-скокове: Световна купа Планица
Mtel Sport 1 04:00
Футбол: Байерн ТВ

Всички предавания

Филми

AXN 04:00
От здрач до зори; сезон 1, епизод 10, ужаси, екшън, САЩ, 2014
Vivacom Arena 04:00
Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
BiT 04:00
Кино Европа: "Монахинята", драма, Франция, Германия, Белгия, 2012г., Режисьор: Гийом Никлу, В ролите: Полин Етиен, Изабел Юпер, Луиз Бургоан, Мартина Гедек, Жил Коен и др.
MGM 04:00
"Дилемата на Джони" - комедия с Антъни Майкъл Хол, Робърт Дауни мл., Ума Търман.
Skat+ 04:00
"Славянският Олимп" - документален филм /повторение/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}