ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport HD

  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Унгария, пети етап
  • 06:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 06:45
    Куриози
  • 07:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 08:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 09:00
    Куриози
  • 09:30
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 10:30
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 11:30
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 12:15
    Колоездене: Обиколка на Унгария, обзор
  • 13:15
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 14:15
    Колоездене: Предизвикателство "Монт Венту Денивел", директно
  • 16:15
    Колоездене: Обиколка на Унгария, пети етап
  • 17:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 18:00
    Куриози
  • 18:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, първи ден, директно
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    "Безсмъртни легенди"
  • 21:30
    Конен спорт: Глобална шампионска лига
  • 22:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 22:40
    "Безсмъртни легенди"
  • 22:55
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 00:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, първи ден
  • 01:00
    Куриози
  • 01:30
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 02:30
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 03:15
    Куриози
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Унгария, обзор

Сериали

AXN 05:45
Скорпион; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2015
Diema 05:50
"Драга фамилия" - сериал, сезон 3
PRO 7 05:55
"2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Viasat Nature 06:00
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
bTV Cinema 06:00
"Седем часа разлика" /п./ - сериал, с.3 еп.18, 19

Всички предавания

Спорт

Film Plus 05:45
Тенис: Анжелик Кербер - Каролин Гарсия (Mallorka Open, Майорка; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
Eurosport 2 06:00
Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап
MAX Sport 1 06:00
Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Швеция
MAX Sport 3 06:00
Футбол: Италианска Серия А Киево - Лацио
BNT 3 06:00
Футбол: САЩ - Холандия - финал на световното първенство за жени

Всички предавания

Филми

AXN 05:45
Скорпион; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2015
Vivacom Arena 05:58
Рицарят Ръждивко Еп. 13 Анимация, Семеен 2013
FilmBox Plus 05:55
Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
Diema Family 06:00
"Прости ми" - сериен филм /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}