ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport HD

  • 05:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 06:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 07:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, първи ден
  • 08:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 09:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 09:30
    Куриози
  • 10:00
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 11:00
    Конен спорт: Купа на нациите в Сопот
  • 12:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 13:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 14:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 14:45
    Куриози
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Унгария, обзор
  • 16:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 17:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 17:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, първи ден
  • 18:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, втори ден, директно
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Конен спорт: Horse Excellence, магазинно предаване
  • 21:35
    Куриози
  • 22:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 23:00
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 23:30
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, втори ден
  • 00:25
    Новини
  • 00:30
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 01:30
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 02:00
    "Безсмъртни легенди"
  • 02:30
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 03:30
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 04:00
    Тенис на маса: Световен тур в Япония

Сериали

PRO 7 06:15
"Майк и Моли" - комедиен сериал
VOX 06:15
"CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Fox Channel 06:25
Последният мъж на света - четвърти сезон, еп. 12
EPIC Drama 06:25
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Utilisima 06:25
Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 18

Всички предавания

Спорт

SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Eurosport 2 06:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
MAX Sport 2 07:00
Голф: "Светът на голфа"
EuroNews 07:15
Спорт
Eurosport 07:30
Тенис на маса: Световна купа в Австралия

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 06:23
Рицарят Ръждивко Еп. 15 Анимация, Семеен 2013
AXN 06:25
Светът на невероятния Спайдърмен; документален, САЩ, 2014
HBO3 06:25
"Филми и звезди ХI, 24 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
TV1 06:30
"Петолиния" - музикален микс
FilmBox Basic 06:35
Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}