ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport HD

  • 05:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, втори ден
  • 06:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 07:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 08:00
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 09:00
    Куриози
  • 09:30
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 10:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 11:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, втори ден
  • 12:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 13:00
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 14:00
    Куриози
  • 14:30
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 15:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап, директно
  • 17:45
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 18:45
    Куриози
  • 18:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, трети ден, директно
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 21:30
    "Безсмъртни легенди"
  • 22:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап
  • 23:00
    Куриози
  • 23:30
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, трети ден
  • 00:30
    Новини
  • 00:35
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап
  • 01:30
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 02:30
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 03:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап

Сериали

Viasat Nature 05:35
Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 10
EPIC Drama 05:35
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
AXN 05:45
Скорпион; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2015
Diema 05:50
"Драга фамилия" - сериал, сезон 3
PRO 7 05:55
"2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus 05:45
Тенис: Анжелик Кербер - Каролин Гарсия (Mallorka Open, Майорка; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
Eurosport 2 06:00
Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап
MAX Sport 1 06:00
Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Швеция
MAX Sport 3 06:00
Футбол: Италианска Серия А Киево - Лацио
BNT 3 06:00
Футбол: САЩ - Холандия - финал на световното първенство за жени

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 05:58
Рицарят Ръждивко Еп. 13 Анимация, Семеен 2013
AXN 05:45
Скорпион; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2015
FilmBox Plus 05:55
Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}