ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport HD

  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Окситан, втори етап
  • 06:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, пети ден
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, трети етап
  • 08:00
    Куриози
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Окситан, втори етап
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, трети етап
  • 10:30
    Куриози
  • 11:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, първи старт
  • 12:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, втори и трети старт, директно
  • 14:15
    Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти етап, директно
  • 16:00
    Колоездене: Обиколка на Окситан, трети етап, директно
  • 17:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе
  • 18:45
    Формула Е: Състезание в Берн, интродукция
  • 19:00
    Формула Е: Състезание в Берн, директно
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Окситан, трети етап
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе
  • 22:00
    Колоездене: Обиколка на Окситан, трети етап
  • 23:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти етап
  • 23:30
    Конен спорт: Световен тур на шампионите в Кашкайш, директно
  • 01:25
    Новини
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Окситан, трети етап
  • 02:30
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, първо състезание
  • 03:15
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти етап

Сериали

Viasat Explorer 06:20
Каубои в студени води, сезон 2, еп. 5
Fox Channel 06:40
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 22
Fox Crime 06:25
Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 24
Fox Life 06:45
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 06:30
Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
Sky Sports 06:30
Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
Film Plus 07:00
Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Film Plus HD 07:00
"Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
Eurosport 07:00
Голф: Турнир "The Skins" в Япония, директно

Всички предавания

Филми

Telekabel 06:35
Музикален блок
FilmBox Extra 06:40
Лъки Люк Уестърн, Приключенски, Комедия Франция, Аржентина 2009
Vivacom Arena 06:43
Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
FilmBox Plus 06:50
Херкулес Драма САЩ 2004
TVT 06:50
ТВТ представя България - документален филм на ТВТ

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}